Łukasz Łuckowski

W Patronite od 05.10.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1227

liczba Patronów: 1364

1 patron
25 zł miesięcznie
655 zł łącznie
Technologia, gadżety to moja pasja . Mój świat kręci się wokół nich - używam, testuję, recenzuję. Rzeczowo, rzetelnie, niezależnie - tak wygląda mój technologiczny kanał na YouTube https://www.youtube.com/c/ŁukaszŁuckowski

O Autorze

CZEŚĆ! Z tej Strony Łucek 

 

Od najmłodszych lat interesowały mnie nowe technologie. Zaczęło się z od pierwszego PC i pozbycia się hasła założonego na bios przez moją siostrę. Aktualnie rozwiązywanie problemów z dowolnym urządzeniem elektroniki użytkowej nie stanowi dla mnie problemu, nieraz znajomi i rodzina zasięgają mojej opinii w tej kwestii.

Kim jestem - trzydziestoparoletnim facetem, który uwielbia technologię. Bardzo lubię ją testować i poznawać  ze wszystkich stron – od wewnątrz i od zewnątrz. Pasjonat i złota rączka od IT, smartfonów i wszystkiego co ma w sobie tranzystory  :)

 

Niedawno powstał mój kanał na YouTube : Łukasz Łuckowski, na którym zamieszczam swoje opinie, porady oraz recenzje dotyczące sprzętów jakie używam.  Główną ideą mojego kanału jest niezależne i rzetelne podejście do kwestii recenzowania, opiniowania i testowania sprzętów oraz gadżetów przydatnych w codziennym życiu. Zaczynając na smartfonach, a kończąc na podzespołach używanych w naszych komputerach i ogólnie pojętej elektronice użytkowej. Doskonale znany jest mi rynek reklamy internetowej w naszym kraju i osobiście mam wiele zastrzeżeń do jakości materiałów o tematyce elektronicznej serwowanych przez media oraz twórców "recenzentów" Youtubowych. Niestety powiązanie obu tych światów prowadzi do tworzenia recenzji sponsorowanych – w zamian za pieniądze, zaproszenia na targi, wyjazdy na konferencje i inne benefity, twórcy nie szczędzą pochlebnych opinii o produkcie sponsora.

 

 

Ja chcę temu powiedzieć stanowcze NIE i skończyć z taką praktyką. Praktyką, która powoduje, że gdy szukacie bezstronnej recenzji danego produktu, odpowiedzi na pytanie czy warto kupić daną rzecz czy też nie, musicie błądzić po zakamarkach YouTuba szukając prawdziwej informacji i nigdy nie jesteście pewni czy jest ona rzetelna i bezstronna. Ja chcę wam dać tą pewność.

W tym celu zwracam się do was z prośbą o pomoc w rozwoju mojego kanału - umożliwiając testowanie tego co będziecie chcieli zobaczyć. Być niezależnym w od Producentów, ich   agencji PR i działów marketingu. Testować rzetelnie, pokazywać zalety, ale również mówić o wadach.  Kochać i hejtować technologię jednocześnie! :)

 

Wszystko kosztuje - a w szczególności technologia. Wszelkie nowinki kosztują krocie i aby je mieć na moim kanale potrzebne są fundusze na ich zakup. Sam jestem trochę gadżeciarzem  - i niezbędne sprzęty kupuję sam, aby jednak móc sprawdzić wiele interesujących urządzeń potrzeba większych funduszy.

 

Każdy grosz od was się przyda i na pewno spożytkuję go odpowiednio ;)

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni