Sylwia Ziółko - Światłowodzu

W Patronite od 09.07.2019

Odrodzenie skradzionego Światłowodza oraz dzielenie się wiedzą o tworzeniu nowych kreacji światłowodowych.

O Autorze

Światłowodzu, to projekt który ma na celu umilać wizualnie czas uczestnikom różnego rodzaju festiwali. Taniec, światełka i dużo radości - to moje cele dla Was, Kochane Leśne Ludki <3

   Niestety rozbito szybę w samochodzie i okradziono moich przyjaciół z całego dobytku (w tym moje ledy), w Borowicach koło Karpacza. Kochani, gdybyście kiedyś zobaczyli ten pióropusz, to zgłoście policji w Borowicach, drugiego takiego nie ma bo sama go stworzyłam. Bata raczej i tak nie odzyskam bo był kupiony. 

  Zajęło mi ogrom czasu żeby to stworzyć, sporo kosztów i mam nadzieję że uda mi się Światłowodza przywrócić do życia, choćby na przyszły rok. Chcę się też z Wami podzielić tym, jak zrobić coś takiego samemu :D Ruszę niedługo z jakimś blogiem gdzie będę udostępniać zdjęcia/filmy jak tworze swoje świecące elementy. Od razu ostrzegam że zajmie mi to sporo czasu, zamawianie elementów z aliexpress itd ale na pewno podzielę się wszystkim krok po kroku. Mam nadzieję że wszystkim tym, którzy pytali mnie skąd mam takie rzeczy, będą mogli sami stworzyć coś dla siebie <3

    Kocham Was, dziękuję za wsparcie od wielu cudownych osób i do zobaczenia na festiwalach <3 

   O mnie: Jestem obywatelem kosmosu, poszukuję drogi na ścieżkach szamanizmu i odkrywam moc dźwięku grając na bębnach.  Interesuje mnie poszerzanie świadomości i wszelkiego rodzaju sztuka, która pomaga światu zrozumieć jaki jest piękny. 

"Światło niech świeci w Nas, bo jesteśmy dziećmi gwiazd!"

obraz

 

 

 

 

 

 

 

 

   Do tej pory  udało mi się świecić na Kwaśnym Lesie, Festiwalu Wibracje oraz na LAS Festival <3


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)