14 wdechów na minutę - Łukasz Krasoń

W Patronite od 18.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 380

Liczba Patronów: 667

Zostań Patronem
Kup na prezent
27 patronów
1 610 miesięcznie
10 280 łącznie
"14 wdechów na minutę" jest moim spojrzeniem na świat, na sprawy bieżące i tematy tabu.
Daj się porwać w wir nieoczywistych wątków i przemyśleń razem ze mną i moimi gośćmi. Znajdziesz tutaj dużo humoru (czasem nawet tego czarnego), motywacji i inspiracji.

O Autorze

Wcześnie zrozumiałem, że muszę szybko żyć. W sumie to nie miałem dużego wyboru… Mogłem albo zacisnąć zęby i działać pomimo ograniczeń, albo zapaść się w otchłań i dać pożreć chorobie. Aaa, no bo ja od 7 roku życia jeżdżę na wózku z powodu zaniku mięśni.

Danusia, Adaś i ja
 

“Przez wszystko to, co robię, rzucam wyzwanie obecnej wersji świata”.

Te wszystkie lata nauczyły mnie, że jesteśmy dużo więksi niż nasze problemy. Że marzenia, przy których szybciej bije nam serce, są naprawdę w naszym zasięgu. I to właśnie marzenia stały się osią mojego bycia. Najpierw mnie jako Łukasza z małej miejscowości Gorzkowice, który postanowił żyć na swoich warunkach w wielkim świecie, a teraz Łukasza Taty, który codziennie cierpliwie uczy się odpowiedzialności i uważności.

 

Ta nowa perspektywa i fala obowiązków obudziła we mnie pokłady nowej energii, którą postanowiłem przekuć na aktywne działania w mediach społecznościowych. Uwielbiam to robić, te wszystkie filmiki pokazujące kawałek mojego życia, poważne rozmowy i prowokacyjne żarty rozprawiające się z tabu.
Wiele osób się dziwi, kiedy mówię, że z nikim bym się nie zamienił. Myślą, że się pocieszam, albo coś wypieram, ale to nieprawda. Naprawdę jestem szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.

Dlaczego jestem na Patronite?

“14 wdechów na minutę”, to nie tylko ja. Jak się pewnie orientujesz, mój stan wymaga stałej pomocy innych osób. Do tej pory robiłem wszystko bazując na mojej żonie i przyjaciołach. Czas jednak zrobić krok do przodu, bez dojeżdżania kogokolwiek do limitu wytrzymałości. A uwierzcie mi już kilka razy granice były przekroczone :)

Obecność na Patronite pomoże mi zbudować zespół ludzi oraz zapewnić mi niezbędny sprzęt do realizowania jeszcze bardziej szalonych pomysłów. Bez opiekuna ogarniającego moją codzienność nie dam rady wstać z łóżka, a co dopiero nakręcić kolejnego TikToka, czy przeprowadzić kolejny wywiad na YouTube.

Dzięki Wam wszystko jest możliwe. Wierzę, że to, co wspólnie wytworzymy stanie się czymś ważnym i pięknym dla setek tysięcy ludzi. Jestem wręcz tego pewien!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agata Lika
Agata Lika
Próg: 50 zł
Dorota Mierzwa
Dorota Mierzwa
Próg: 100 zł
malgorzata dorota  tveit
malgorzata dorota tveit
Próg: 50 zł
Krzysztof Nepelski
Krzysztof Nepelski
Próg: 30 zł
Arek Siecho
Arek Siecho
Próg: 30 zł