Strefa Patrona:

1

patron

1 zł

miesięcznie

1 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  23Games jest społecznością zgromadzoną wokół wspólnej pasji. Udostępniamy w jej ramach komunikator TeamSpeak3, czy serwery gier dla naszych użytkowników. Od wielu lat projekt prowadzimy pro bono poświęcając sporo czasu i pieniędzy. Chcemy się dalej rozwijać i docierać do większej społeczności i dlatego zawitaliśmy na Patronite!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 150 zł miesięcznie
brakuje 149 zł
Opłaty serwera TeamSpeak3
Serwer TeamSpeak3 jest naszym głównym zamierzeniem. Tutaj się codziennie spotykamy i rozmawiamy. Dzielą nas często duże odległości, często nie tylko dzielą nas granice województw, ale i państw. Opłacenie serwera TS3 jest naszym priorytetem, by móc dalej rozwijać społeczność.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 299 zł
Opłaty za serwer do gier
Serwery kosztują. Dużo. Niestety. Chcemy zapewnić naszym graczom pełnię radości z gry, bez kont VIP, które dają nieuczciwą przewagę.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 499 zł
Wsparcie dla streamerów
Chcemy dla naszych partnerów (Streamerów i YouTuberów) dać jakiś prezent. To grę, to jakoś ich wspomóc technicznie, czy finansowo. Chcemy, by to pomogło im w rozwoju!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 999 zł
Reaktywacja bloga
Kiedyś prowadziliśmy blog, który cieszył się dużą popularnością. Niestety w pewnym momencie zabrakło nam czasu i blog umarł naturalnie. Brak nowych treści, brak odwiedzin. Chcielibyśmy wrócić do tego co było. Dać kilka złotych dla redaktorów, bo zasługują na to! Nie chcemy reklam na stronie, ale też nie chcemy, by redaktorzy pisali w zamian tylko za dobre słowo.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2999 zł
Tajny projekt
Pod tym progiem, którego niestety jesteśmy pewni, że nigdy nie osiągniemy, kryje się pewien projekt. Pracujemy nad nim od bardzo długiego okresu czasu, niestety wyłącznie po godzinach pracy i w małej liczbie czasu. Będzie to nasze idealne dzieło, które pozwoli na wspólną grę za darmo dla każdego chętnego. Bez opłat, abonamentów i tak dalej.

O Autorze

23Games jest społecznością zgromadzoną wokół wspólnej pasji.

Udostępniamy w jej ramach komunikator TeamSpeak3, czy serwery gier dla naszych użytkowników.

 

Od wielu lat projekt prowadzimy pro bono poświęcając sporo czasu i pieniędzy.

Chcemy się dalej rozwijać i docierać do większej społeczności i dlatego zawitaliśmy na Patronite!

 

Projekt 23Games zawiera w sobie kilka podprojektów, które od lat skutecznie prowadzimy. Nasza społeczność rośnie, walczymy z przeciwnościami w postaci problemów finansowych, problemów technicznych i problemów ludzkich. Udało nam się osiągnąć sukces, a niestety ciągle walczymy z osobami, które chcą zniszczyć naszą wieloletnią pracę.

 

W roku 2016 w okresie wakacyjnym zorganizowaliśmy wspólny zjazd. Pojawiło się na nim kilkanaście osób, a w ramach atrakcji byliśmy na PaintBall oraz spływie kajakowym, a wieczorem wspólny grill, sesja RPG, strzelanie z wiatrówki i małe zawody. Impreza odbywała się przez 2 dni. W roku 2017 również planujemy zjazd, jednak jeszcze plany nie zostały ustalone.

 

Poza wspomnianym serwerem TeamSpeak3 oraz serwerami gier dla naszych użytkowników i ich przyjaciół, również wspieramy Streamerów i YouTuberów na różnych płaszczyznach:

  • Sponsorując im wyjazdy na eventy typu PGA,
  • fundując gry lub gadzety do rozdania dla widzów,
  • promujemy ich jak tylko możemy,
  • przygotowujemy potrzebne materiały takie jak grafika,
  • i wiele więcej!

Co jakiś czas rozdajemy wśród naszych użytkowników gry lub informujemy ich gdzie można takie gry otrzymać za darmo lub po świetnej cenie. Staramy się walczyć z piractwem i zachęcać graczy do zakupu gier i tym samym wspierać naszą wspólną pasję.

 

Wcześniej również prowadziliśmy bloga z poradnikami technicznymi, nowinkami ze świata gier, technologi i z różnych dziedzin IT.

 

Wszystkie nasze działania były i są finansowane z naszej prywatnej kieszeni, a dokładnie z kieszeni trzech osób, które robią coś w imię wspólnej pasji. Prowadzimy 23Games od wielu lat, wspólnie podejmując decyzje i pomimo częstych różnic w zdaniu - znajdujemy rozwiązanie, często dzięki pomocy naszych użytkowników.

 

Chcielibyśmy dalej się rozwijać w wszystkich wyżej wymienionych kierunkach, ale z powodu braku czasu i funduszy, z roku na rok przychodzi nam to coraz ciężej, ale się nie poddajemy i staramy się to realizować jak najlepiej potrafimy. Nie ukrywamy, że wsparcie z Patronite dałoby nam nowe możliwości.

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
W podziękowaniu oferujemy dostęp do zamkniętej grupy na Facebook'u, wstęp na darmowy kanał Discord oraz wpis w liście zasłużonych dostępny na stronie głównej + konto VIP na TeamSpeak3!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
W podziękowaniu oferujemy wszystko z poprzednich progów + rangę SVIP na TeamSpeak3!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
W podziękowaniu oferujemy wszystko z poprzednich progów + konta VIP na serwerach gier!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
W podziękowaniu oferujemy wszystko z poprzednich progów + co miesiąc pocztówkę zaprojektowaną przez naszego naczelnego grafika Siewo!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
W podziękowaniu oferujemy wszystko z poprzednich progów + niesamowita paczka z prezentami co miesiąc dla każdego z patronów. W paczce niespodzianki nawiązujące do tematu miesiąca, który Wy wybierzecie. Oczywiście paczki będą zawierały koszulkę i gamingowe przedmioty!
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
W podziękowaniu oferujemy wszystko z poprzednich progów + wyjątkowe zaproszenie na wszystkie imprezy na których się pojawimy. VIP Day PGA, Pyrkon, Zjazd 23Games, czy wiele innych imprez. Za darmo! Opłacimy wstęp za Was!
Zostań patronem
1 zł / miesiąc
Próg wycofany
Dziękujemy za Twoje wsparcie!

W podziękowaniu oferujemy dostęp do zamkniętej grupy na Facebook'u, wstęp na darmowy kanał Discord oraz wpis w liście zasłużonych dostępny na stronie głównej.
Próg wycofany

Najnowsi Patroni