Magda Kalina

W Patronite od 22.10.2019

Hej, jestem Magda :) Magda Kalina-kobieta dwojga imion ? od kilku-dziesięciu lat żyję niespełnionym marzeniem bycia ilustratorką książek dla dzieci. Teraz czas je spełnić-pomożesz mi wspierając moją zbiórkę? Z góry serdecznie dziękuję!

O Autorze

Witajcie! Jestem początkującą od kilkudziesięciu lat ilustratorką książek ?  Do tej pory nie poświęcałam zbyt dużo czasu rysowaniu, ale teraz pragnę rozwijać się w tym kierunku. Od marca 2018 rysuję codziennie, głównie ilustracje i lettering do wyzwań typu Inktober, Mermay, Codzienniekreatywnie. 

Rysowałam w podstawówce, potem chciałam iść do liceum plastycznego (dalej żałuję, że porzuciłam ten pomysł). Od zawsze mam swój charakterystyczny styl, ćwiczę też rysunek realistyzny.

Uwielbiam malować i rysować. Widzę jednak, że do tworzenia ilustracji przydaje się tablet graficzny. Mam kilka pomysłów na książki dla dzieci, jednak zanim przejdę do ich realizacji, chciałabym kupić tablet graficzny płytkowy-taki, po którym rysuje się jak po kartce.


Pomóż mi spełnić moje marzenie! ❤


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)