Grzegorz Prokopowicz - 99NET Inventory Cloud

W Patronite od 21.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Zarządzanie w IT i obsługa operacyjna to moja pasja. Projektuję i realizuję centralny system zarządzania informacją w IT dostosowany do standardów i potrzeb polskiego przedsiębiorcy. 99NET Inventory Cloud to rozwinięcie pomysłu systemowego wsparcia zarządzania informacją w IT.

O Autorze

Przekształcam reaktywny Helpdesk IT w proaktywny system zarządzania usługami IT.

Projektuję i rozwijam system wsparcia ITSM zgodnie z oczekiwaniami odbiorców i klientów. 

Szkolę i wdrażam rozwiązania wspierające komunikację wewnętrzną i zewnętrzną w firmach na terenie Polski.

Promuję sprawdzone rozwiązania, najlepsze praktyki i metody skutecznej komunikacji w obszarach Service Desk bazując na ponad 20 letnim doświadczeniu w branżach IT i HoReCa.

W 2009 roku założyłem grupę GLPI Polska wspierając użytkowników korzystających z darmowego oprogramowania (Open Source) do zarządzania w strukturach IT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W 2018 roku założyłem działalność, w ramach której świadczyłem w/w usługi dla klientów komercyjnych o wyższych wymaganiach wobec systemu wsparcia.

W 2022 zdecydowałem o rozwijaniu usług 99NET Inventory Cloud w oparciu o własną road mape projektową. Decyzja była podyktowana wymaganiami i brakiem funkcjonalności które oferował rynek konkurencji. 

Identyfikuję luki i nisze, weryfikuję zapotrzebowanie tworzę nowe wtyczki, poprawki funkcjonalne i integratory między systemami.

Moją osobistą ambicją jest, aby usługa 99NET Inventory Cloud oferowała kompleksowe rozwiązanie all-in-one jako Centralny System Zarządzania Informacją. 

Jestem pewien, że rozwój projektu pozwoli na rozwiązanie wielu problemów trapiących działy IT w Polsce.

 

.

Moim celem jest rozwijanie narzędzia, które poprzez swoje funkcjonalności będzie skuteczniej wspierało obsługę klienta, zarządzanie zasobami, automatyzowało i powiadamiało o najważniejszych czynnościach. Czyniąc pracę operatora łatwiejszą i skuteczniejszą.

Na to wszystko jednak potrzebne są pieniądze. Dlatego właśnie zdecydowałem się otworzyć profil na Patronite i zwrócić się do Państwa o wsparcie. 

Gwarantuję, że wasza pomoc będzie w 100% przeznaczona na rozwój projektu. Najbardziej aktywni Patroni otrzymają możliwość bezpłatnego korzystania z pełnej wersji na użytek własny lub komercyjny.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika