AGRO Tak!

8 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

7 670 zł

brakuje

Utworzenie AGRO-unii, która jest wspólnotą rolników i konsumentów to sukces wielu osób. Naszym zadaniem jest zapewnić projektowi dalsze stabilne finansowanie i dać możliwość podejmowania kolejnych wyzwań.

Prowadzenie naszej działalności generuje stałe koszty. Osiągniecie celu 8 tys. zł miesięcznie, pozwoli nam na stabilne utrzymanie możliwości jakimi obecnie dysponujemy. To bardzo ważne, bo doszliśmy do miejsca, w którym należy się dalej rozwijać, ale nie zrobimy tego bez uprzedniego zabezpieczenia już zdobytego pola.

Poruszamy tematy niejednokrotnie niewygodne dla władz i uderzające w interesy zagranicznych korporacji. Dlatego tak ważne jest zabezpieczenie podstawowych potrzeb i rozwijanie kolejnych narzędzi do pracy. Jednym z nich są niezależne media, które ze znacznym zaangażowaniem budujemy od samego początku naszej działalności. Prowadzimy konta społecznościowe, kanał na YouTube i portal internetowy. Chcemy poprzez edukację i rzetelną informację dotrzeć do jak największej ilości osób.

AGRO Love!

12 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

11 670 zł

brakuje

Osiągając ten cel finansowy, poruszymy wielu osobom nieznany - temat badań żywności. Państwowe służby wykonują znikomą ich ilość: np. pod kątem zawartości azotanów i azotynów w pierwszym półroczu 2019 r. sprawdzono 400 porcji żywności a w Polsce, jest 150 tysięcy zakładów przetwarzających mięso... Główny Lekarz Weterynarii Bogdan Konopka na pytanie, dlaczego tych badań jest tak mało, stwierdził, że są drogie.

Lekceważące podejście służb do weryfikacji żywności jest równoznaczne z ukrywaniem przed nami jakości importowanych przez markety warzyw i owoców.Przeprowadzimy dla Was cykliczną weryfikację jakości warzyw i owoców, zarówno tych pochodzących z zagranicy, jak i od polskich rolników. Badania będziemy realizować przy pomocy certyfikowanych laboratoriów. Koszty takich badań są owszem wysokie, ale przede wszystkim z perspektywy pojedynczej osoby. Dla społeczności takiej jak nasza, udźwignięcie ciężaru finansowego tak ważnego zadania jest znacznie łatwiejsze.

AGRO Zagadka!

20 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

19 670 zł

brakuje

Osiągając ten pułap wsparcia finansowego, oddamy Wam możliwość podjęcia decyzji dotyczącej naszych dalszych, Wspólnych działań.
Przeprowadzimy internetową sondę, w której określicie cel naszego działania. To Ty będziesz decydentem realizacji konkretnego zadania.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni