Adam Feder

W Patronite od 11.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
1 100 zł łącznie

WYŚLIJ FEDERA DO KOREI!

15 000 zł

7%

osiągnięto

13 900 zł

brakuje

Nasz pierwszy krok to duży reportaż o byłym telewizyjnym dziennikarzu, który nie wiedział nic o K-Popie i przez to stracił pracę. Kupuje bilet, kwiaty, bombonierkę i wyrusza w podróż śladami zespołu BTS, największego koreańskiego fenomenu.

Będę relacjonować moją podróż, próby dotarcia do największych gwiazd K-Popu, będę zgłębiać fenomen zjawiska, które ogarnęło cały świat i poznawać, razem z Wami, koreańską kulturę. Taki film generuje potężne koszty. Bilety na samolot, na pociągi, na koncert, noclegi, na jakąś cienką, pokutną zupkę w Seulu. Wierzę, że dzięki Waszemu wsparciu się uda.

Ta kwota wystarczy na rozruszanie projektu i wyjazd, ale duża część reportażu powstanie w kraju.

ZRÓBMY PROFESJONALNY REPORTAŻ!

30 000 zł

3%

osiągnięto

28 900 zł

brakuje

Kiedy przekroczymy ten próg, film z Korei powstanie szybciej i będzie po prostu lepszy. Film nagrany telefonem może być ok., ale marzy mi się profesjonalny reportaż z prawdziwego zdarzenia. Jeżeli taki ma być, muszę zabrać ze sobą dobrego
operatora. Przy takim nakładzie założymy też fabrykę reportaży i zaczniemy rozmawiać o wypełnianiu kolejnymi filmami kanał na YouTube.

ROBIMY WIELKIE KINO!

50 000 zł

2%

osiągnięto

48 900 zł

brakuje

Kiedy osiągniemy ten cel, to nie będzie po prostu reportaż o fenomenie K-Popu, to będzie wielkie kino! Kiedy powstanie, będziemy wspólnie szukać tematów na kolejne reportaże i minireportaże. Zadecydujemy razem, czy lepiej przygotować np. jeden wielki reportaż za granicą, czy kilka mniejszych w kraju.
Zostań Patronem