Grupa Ailes

W Patronite od 23.04.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Cegiełka do cegiełki

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Prądu i gazu nie płacimy, bo nie mamy siedziby... Na razie :) Ale za tę kwotę spokojnie opłacimy bieżące wydatki jak domena i hosting, wykupimy też małą reklamę na facebooku, co by dotrzeć do szerszej publiki, pomoże nam to też rozwinąć bloga recenzenckiego.
Marzą nam się także warsztaty pisarskie na słonecznej Teneryfie pod nosem samego Paulo Coelho czy Stephena Kinga, niestety jest nas całkiem sporo, a bilety drogie, więc jeśli uda się zaoszczędzić jakieś pieniążki, upchniemy je w naszej śwince skarbonce na wyższy cel.

Rozkręcamy się, kochani!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

1000 zł to już mnóstwo pieniędzy! Siedziby nadal za to nie zbudujemy, ale wirtualne adresy już tak ;) Zebrane pieniądze chcielibyśmy więc przeznaczyć na działalność konkursową, aby wspomóc i wyróżnić więcej młodych talentów. Pozwoli nam to na ufundowanie nagród z górnej półki, może nie jacht, chyba że papierowy do domowego montażu, natomiast z pewnością na szklaną statuetkę "najlepszego młodego talentu" już wystarczy ;) Ponadto będziemy mogli zorganizować wieczorki autorskie, a także opłacić papierowe egzemplarze naszych powieści i wysłać je blogerom do recenzji. Zaoszczędzone pieniądze upchniemy do świnki - warsztaty pisarskie są już prawie na horyzoncie, powoli pakujemy walizki!

Lecimy na Teneryfę!

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

5000 zł? Wow, jesteśmy bogaci! Zwijamy interes :D
Żartujemy, wcale nigdzie nie uciekamy, chyba że na upragnione warsztaty pisarskie, potem szybciutko wracamy. Mamy przecież mnóstwo do zrobienia! Za zebrane pieniądze chcielibyśmy opłacić usługi profesjonalnych grafików, korektorów i redaktorów tekstów, a także kampanie reklamowe naszych powieści w czasopismach, gazetach czy bilbordach, może starczy też na wynajęcie agenta od PR. Ponadto marzy nam się wykupienie miejsca na targach książek. To pozwoliłoby na większą promocję, wejście na rynek z fanfarami, co otworzyłoby wiele drzwi oraz zapewniło nowe możliwości rozwoju. A zaoszczędzone pieniążki, jako że warsztaty już odfajkowane, zaczynamy odkładać na cegiełki do budowy naszej siedziby ;)

Błogi relaks

7 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 000 zł

brakuje

Siedziba nam się buduje, a my możemy wreszcie usiąść i pisać :)
Zostań Patronem