Strefa Patrona:

11

patronów

165 zł

miesięcznie

2185 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
297
miesięczne wsparcie
222
liczba patronów

  Nauczyciel języka niemieckiego , youtuber, bloger, humorysta. Autor książki "Deutsch mit Akkusativ und Pommes,bitte". Wydawca nagrań audio do nauki języka niemieckiego. Człowiek z pasją.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Nazywam się Arkadiusz Gerlic. Już  od 5 lat prowadzę kanał na Youtube i piszę bloga.  Krótko mówiąc uczę języka niemieckiego. Na moim  blogu i na kanale Youtube udostępniam wiele ciekawych materiałów i chciałbym móc zajmować się moją pasją na pełny etat. Wspomagając mnie wybraną przez siebie kwota masz realny wkład w rozwój mojego kanału i bloga. Wesprzyj mnie! Możesz na tym jedynie skorzystać :)

 

Oglądając program  Niemiecki w parę minut, poznasz wszystko to co potrzebne, by komunikatywnie posługiwać się językiem niemieckim.

 

Poszerzysz zasób swojego słownictwa .Dowiesz się różnych ciekawostek związanych z językiem niemieckim ...

Na kanale znajdziesz również filmy poświęcone wymowie, dowcipom, sposobom uczenia się i łamaczom językowym. Wszystko po to by nauka przynośiła dużo radości i przyjemności.

Rozwijam kanał również pod względem muzycznym, tworząc utwory, dzięki którym łatwiej zapamiętać słówka i zagadnienia gramatycznie.

 

 

Mam ponad 33.000 widzów na Youtube. Ich liczba rośnie. Dzięki Waszemu wsparciu drodzy Patroni, będę mógł regularnie rozwijać każdą ze stworzonych przeze mnie palylist na Youtube i przysłużyć się tysiącom ludzi.  Chcę nagrywać regularnie i tworzyć dla Was więcej.  

 

 

Cele

0%
33 %
100%
osiągnięto 33%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 335 zł
Oszaleję z radości
Gdy ten próg zostanie osiągnięty, oszaleję z radości. Będzie to wspaniała motywacja do dalszego działania. Pewnie znów zainwestuję w jakieś dobrodziejstwa, które ulepszą kanał ;)
0%
16 %
100%
osiągnięto 16%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 835 zł
Wspaniała nagroda za ogromy wysiłek
Jeśli ten próg zostanie zrealizowany, uznam, że zdecydowaliście się wynagrodzić mnie za moje starania i będzie mi bardzo, bardzo ale to bardzo miło. Dostanę skrzydeł i polecę nagrywać kolejne materiały, bo uwielbiam słuchać, gdy mówicie, że dzięki moim filmom niemiecki staje się przyjemniejszy i bardziej przystępny :)
0%
100%
osiągnięto 6%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2335 zł
Swoboda twórcza
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi na swobodę twórczą. Przynajmniej połowę czasu będę mógł swobodnie przeznaczyć na tworzenie filmów i materiałów do nauki języka niemieckiego. Obecnie piszę, nagrywam i montuję w przerwach między zajęciami. Jak się pewnie domyślacie, nie jest to komfortowa sytuacja. Robienie tego wszystkiego na raty opóźnia publikacje materiałów i nie pozwala mi na zaangażowanie się w bardziej wymagające projekty. Mam nadzieję, że dzięki wam uda się osiągnąć ten cel.
0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4835 zł
Zmienię pasję w sposób na życie!
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi zająć się moją pasją pełną gębą ;). Spełni się moje marzenie :) Zrealizuję wiele ciekawych pomysłów. Będę nagrywał regularnie, inwestował w sprzęt i niezbędne oprogramowanie, tak aby wszystkie przygotowane przeze mnie materiały były wysokiej jakości. W końcu będę mógł swobodnie nagrywać materiały audio i wideo, pisać książki, komponować i nagrywać piosenki w języku niemieckim, robić wywiady z ciekawymi ludźmi, może nawet skuszę się na kręcenie filmów o krajach niemieckojęzycznych i dialektach. W końcu będę mógł bez przeszkód przygotowywać dodatkowe ćwiczenia i materiały do nauki języka niemieckiego i publikować je regularnie na moim blogu i kanale.

Dzięki waszemu wsparciu zrealizuję wiele wspaniałych pomysłów, dzięki którym nauka języka niemieckiego będzie dla was piękną przygodą a nie mordęgą :) Kurcze, jak to się uda...to ja pierdziu! ;)Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
Dziękuję. Teraz realnie wspierasz rozwój mojego kanału i bloga. Dbasz w ten sposób również o rozwój innych osób, które za pomocą udostępnianych przeze mnie materiałów mają możliwość uczenia się języka niemieckiego. Ktoś powie, że 5 zł to niewiele, ale ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka. Danke, to wiele dla mnie znaczy.

Dostajesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku!

Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 3
Dziękuję, że zdecydowałeś się na 10 zł miesięcznie. Teraz realnie wpierasz mnie i wszystkich, którzy czerpią z moich lekcji online. Możesz współtworzyć kanał proponując tematy kolejnych odcinków. Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której .... oj będzie się działo.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 2
Bardzo mi miło, że postanowiłeś mnie wesprzeć. Dostajesz oczywiście dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. Na grupie rozdaje co jakiś czas różne ciekawe rzeczy: koszulki, materiały do nauki, książki. Tak że śmiało zaloguj się do grupy i daj znać, ze jesteś :) Jeśli masz jakiś pomysł na ciekawy odcinek, pisz! Nie krępuj się :)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 2
20 zł miesięcznie, to miło z twojej strony. Dostajesz wszystkie korzyści z niższego progu, dostęp do grupy na Facebooku, możliwość decydowania o tematyce odcinków. Poza tym otrzymujesz rabat 20%. na wszystkie materiały, które udostępniam odpłatnie.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 1
25zł? Jesteś pewien? Kurcze to już jest duża kwota! Może jednak wolisz wydać te kasę na fajki i alkohol? Nie? A to w porządku! W takim razie zapraszam do grupy na Facebooku. Jeśli masz jakiś pomysł na filmik albo masz problem z jakimś zagadnieniem, daj znać! Na pewno pomogę :)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 1
30 zł miesięcznie, dziękuję, że doceniasz moją pracę. Muszę przyznać, że zaszalałeś :) 3 dychy, ja pierdziu!!! Dostajesz wszystkie korzyści z niższego progu, dostęp do grupy na Facebooku i możliwość decydowania o tematyce odcinków. Danke :) Mel Gibson to przy tobie karzełek ;) Jesteś wielki :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
50zł, serio??? Stary!!! Wybierz coś z niższego progu! Jesteś pewien, że chcesz przekazać mi taką kwotę??? Jeśli tak, to witam w gronie wariatów pozytywnie zakręconych, dla których są rzeczy ważniejsze niż pieniądze. Dziękuję! Baaaardzo mi miło!!! :) Chętnie pozdrowię Cię w którymś z odcinków, podkreślając, że jesteś wariatem ;) Zapraszam do zamkniętej grupy na Facebook'u.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Postanowiłeś mnie wesprzeć kwotą 100 zł - brak mi słów. DZIĘKUJĘ

Zapraszam do zamkniętej grupy na Facebook'u.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
  -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
 • Dodatkowo Twoje dane takie jak Imię i Nazwisko mogą być publicznie dostępne na Twoim Profilu Publicznym dla każdego odwiedzającego naszą stronę.
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Organizacje zarejestrowane poza UE do których wysyłamy dane to: Google, Amazon i OneSignal.

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK