Angielskie Espresso

W Patronite od 11.01.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1297

Liczba Patronów: 838

Zostań Patronem
11 patronów
118 miesięcznie
11 758 łącznie
Jesteśmy grupą ludzi, których skojarzyła pasja. Robimy to, co kochamy najbardziej. Prawie tak, jak nasze żony, dziewczyny, dzieci, psy czy drużyny piłkarskie. Piszemy o angielskiej piłce. Tak po prostu. Zawsze mamy swoje zdanie i staramy się nim dzielić.

O Autorze

Angielskie Espresso

Czym się zajmujemy?

Kim jesteśmy? Do niedawna grupą ludzi, którzy w normalnych okolicznościach nie byliby w stanie się poznać, ale skojarzyło ich zamiłowanie do angielskiej piłki, a konkretniej przelewanie tego zamiłowania na przysłowiowy papier. Teraz można powiedzieć, że jesteśmy rodziną Angielskiego Espresso. Są wśród nas ludzie z Krakowa, Żarnowa, Poznania, Katowic czy Mroczy. Część poznała się już osobiście, część dopiero czeka na taką okazję, ale wszelkie wzloty i upadki zbudowały wzajemny szacunek i zaufanie.

Robimy to, co kochamy najbardziej. Prawie tak, jak nasze żony, dziewczyny, dzieci, psy czy drużyny piłkarskie. Piszemy o piłce. Tak po prostu. Zawsze mamy swoje zdanie i staramy się nim dzielić.

Skąd pomysł na Patronite? Naszym głównym celem, kiedy tworzyliśmy stronę, była ucieczka od natrętnych clickbaitów, pogoni za sensacją i sztucznego nabijania statystyk, które miałyby zainteresować producentów proszków do prania. Nigdy nie chcieliśmy ścigać się z wielkimi portalami i dalej nie mamy takiego zamiaru. Chcemy tworzyć projekt w zgodzie z własnymi zasadami, chociaż wiemy, że nie jest to łatwe. Najważniejsza jest jednak dla nas pasja. Pasja, którą macie też Wy, jeżeli znaleźliście się w tym miejscu.

Przez kilka lat udało nam się osiągnąć bardzo wiele. Staliśmy się marką. Mam grono czytelników, którzy często mimo odmiennego zdania, merytorycznie z nami dyskutują.

Teraz jednak zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Chcemy wspólnie rozwijać najlepszy w Polsce portal o angielskiej piłce nożnej (a co, bez skromności!). Przez ostatnie lata otrzymaliśmy od Was naprawdę wiele pomocy, a każda przelana złotówka pozwoliła nam na komfortowy rozwój i inwestycję w kolejne wyznaczone przez nas cele. Mierzymy jednak znacznie wyżej, a to wymaga wkładu finansowego i wierzymy, że ponownie możemy osiągnąć wiele wspólnymi siłami! Robimy to dla Was, ale również dla siebie, ponieważ pisanie i budowanie AE sprawia nam frajdę, chociaż kosztuje zarówno czas, jak i pieniądze.

W ostatnim czasie udało nam się zrealizować część studia AE, którego zalążki możecie zobaczyć poniżej. Chcemy jednak ukończyć je z Waszą pomocą, stąd już teraz zapraszamy do sprawdzenia naszych celów.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni