Anna Tess Gołębiowska

W Patronite od 22.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1736

Liczba Patronów: 1380

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
100 miesięcznie
6 285 łącznie

Regularny podcast

1 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

900 zł

brakuje

Najbardziej naturalną dla mnie formą wyrazu jest pisanie, ale mam też doświadczenie radiowe. Od jakiegoś czasu noszę się z pomysłem wystartowania z podcastem. Problem polega na tym, że lubię nagrywać, ale nie lubię montować – jest to dla mnie dość czasochłonne. Osiągnięcie takiego wsparcia oznaczałoby, że miałabym więcej wolnego czasu, więc mogłabym się skupić na materiałach audio.

Materiały wideo

2 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

1 900 zł

brakuje

Materiały wideo są jeszcze bardziej pracochłonne od materiałów audio, ale jednocześnie mam świadomość, że dla wielu osób bardziej atrakcyjne. Takie wsparcie byłoby znakomitą mobilizacją, a także dodatkowym czasem wolnym od zleceń, by przysiąść nad montażem.

Aktywizm i blog to moja stała praca!

3 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

3 400 zł

brakuje

Mniej więcej tyle wynosi suma miesięcznej składka ZUS-u (mam zarejestrowaną jednoosobową działalność gospodarczą) oraz płacy minimalnej. Osiągnięcie takiego poziomu wsparcia oznaczałoby, że mam na (prze)życie: czynsz, jedzenie, karmę dla kotów. Jasne, pracowałabym dalej, ale też mogłabym pozwolić sobie na czas, gdy rzucam wszystko i skupiam się tylko na aktywizmie i pisaniu.

Nic więcej mi nie trzeba!

5 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 900 zł

brakuje

Wiem, że dla niektórych to majątek, ale też dla wielu osób to mało – dla mnie 3,5 tys. złotych (tyle zostanie po opłaceniu składki ZUS) to suma, która spokojnie zaspokaja wszystkie moje potrzeby, włącznie ze zbytkami oraz angażowaniem się w akcje charytatywne. Zarabiałam w życiu mniej i dawałam radę, choć chwilami zaciskając pasa, zarabiałam więcej – i wszelkie nadwyżki wydawałam na cele charytatywne. Osiągnięcie takiego poziomu wsparcia oznaczałoby, że w ogóle nie musiałabym pracować i mogłabym skupić się wyłącznie na aktywizmie i publicystyce, a jednocześnie nie musiałabym sobie odmawiać frajdy w życiu.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Jędrzej Dudkiewicz
Jędrzej Dudkiewicz
Próg: 30 zł
Gosia Stopińska
Gosia Stopińska
Próg: 15 zł
Paweł Trzciński
Paweł Trzciński
Próg: 5 zł
January Weiner
January Weiner
Próg: 30 zł
Katarzyna Kowalczyk-Zaleśna
Katarzyna Kowalczyk-Zaleśna
Próg: 15 zł