Strefa Patrona:

1

patron

25 zł

miesięcznie

300 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Motovloger napędzany benzyną i zapachem palonej gumy. Moje, życie moja pasja, moje motocyklowe uzależnienie.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 475 zł
Oświetlenie do zimowego studia
Niestety sezon u nas nie trwa długo a już na pewno nie cały rok. Widzieliście kilka materiałów w zimę. Jak dla mnie nie było one idealne. Planuje zakup oświetlenia tak żeby green screen był perfekcyjny a i nagrywki ze sklepu gdzie ze swiatłem jest różnie były doświetlone w odpowiedni sposób.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 1800 zł miesięcznie
brakuje 1775 zł
Wydechy do MODLISZKI
Zamiast "cześć" słysze "Bednar kiedy "wydech". Teraz z Wasza pomocą jest to realne!

O Autorze

Witam.

Jesli tu trafiłeś to znaczy, że płynie w Tobie motocyklowa krew pełna palonej gumy i czystych oktanów.

 

Dwa lata temu zacząłem nagrywać dośc nowatorską formę vlogów - MOTOVLOGI. Dzięki temu widz może przeżyć to samo co ja, dzięki kamerze umieszczonej na kasku i tego co ja mówię w tym samym czasie. Tak, to własnie cechuje motovlogi. Dośc długo pracowałem nad optymalną jakością nagrań. Na chwilę obecną obraz nagrywam, dwiema kamerami: GoPro 4 Silver na szczęce kasku i GoPro Session na lusterku z któej kadr obejmuje jeźdźca na maszynie.

 

Nawet papier toaletowy wie, że trzeba się rozwijać. W myśl tej zasady, treści na moim kanale to nie tylko motovlogi. Znajdziesz też relację z wycieczek po całej Polsce a także moją ulubioną majówkową wyprawę nad Lago di Como

 

Myślałeś, że to wszystko? Niz  z tych rzeczy. Na kanale znajdziesz też testy nowych motocykli jak mocarnego KTM Super Duke 1290 GT lub BMW S1000XR

 

Mój kanał to roztargniony ja. Pełny ciętych spostrzeżeń i otaczającego świata. Nie znajdziesz tu moralizatorstwa, lecz stu procentową dawkę zabawy przyprawioną adrenaliną.

Poniżej możesz zobacz filmy, któe rozbiły skale.

 

 

Sumując wszystkie moje wypociny, jesli kręci Ci taki klimat, lubisz pozytywnie pieprzniętych ludzi a motocykl to twoja druga kobieta. Zostań ze mną i dziel tą przygodę.

 

#SZACUNECZEK I DO ZOBACZENIA NA DRODZĘ! LEWA W GÓRE!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy