W Patronite od 11.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
2 060 łącznie
~BajkaArt ~ Malarstwo Abstrakcyjne Obrazy I Ilustracje ~Work with me~

O Autorze

  Przedstawienie Państwu  sztuki, która odkrywa moje wnętrze jest dla mnie bardziej intymne, niż stanąć  nago na środku sali pełnej ludzi.

 Hej jestem Marta, urodziłam się i wychowałam w krainie tysiąca jezior, na Mazurach. Już jako mała dziewczynka byłam szalenie kreatywna, zaczęło się od organizowania przedstawień teatralno- muzycznych przed członkami rodziny, do których angażowałam młodsze rodzeństwo czy strzyżenie psa, żeby nadać mu ładniejsza formę :) No i oczywiście jak na prawdziwą artystkę przystało zawsze byłam nieźle "walnięta".   Pracując ciężko przez wiele lat jako pracownik fizyczny , przy taśmie produkcyjnej w fabryce rybnej na północy Islandii , czułam, że marnuję swoje życie, że się wypalam,  bo od zawsze wiedziałam,  muszę tworzyć, żeby na prawdę żyć! . Inspirowana pięknem natury, ciemnością i wiatrem zaczęłam malować. Gdy jestem w transie owładnięta weną zapominam o całym świecie, to mój sposób na oddech, zapomnienie i najgłębsze wyrażenie siebie . Udało mi się zorganizować kilka wystaw malarskich, ostatnia odbyła się w Muzeum w Husaviku na północy Islandii i cieszyła się sporym zainteresowaniem zarówno lokalnej społeczności jak i turystów z całego świata. Obecnie kończę studia podyplomowe na kierunku Kreatywny Menadżer Kultury i w przyszłości marzę o otworzeniu własnej Art Cafe.

Welcome to fantasy land of my soul.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Rafał Bajkiewicz
Rafał Bajkiewicz
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 1 000 zł
Rafał Bajkiewicz
Rafał Bajkiewicz
Próg: 7 zł
Karol  Bajkiewicz
Karol Bajkiewicz
Próg: 100 zł