BaleiDetale.pl

W Patronite od 08.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
270 zł łącznie
Na BaleiDetale.pl tworzę treści, które pomagają podjąć właściwe decyzje przy planowaniu i budowie domu z bali drewnianych. Pomoc niosę w oparciu o żelazną zasadę: dobro Balowiczów/Budowniczych domy z bali przede wszystkim, bo budowa domu z bali to nie 5zł. Poza tym wierzę, że dobro powraca!

O Autorze

Pewnie jak już tu jesteś mniej więcej wiesz czym się zajmuję.

W dużym skrócie:

  • Od ponad 8 lat pomagam Inwestorom przy budowie domów z bali, spełniać swoje marzenia bez potknięć!
  • Bardzo intensywnie zdobywane doświadczenie na ponad 100 budowach domów z bali, w tym wiele rozmów z fachowcami z branży, dobre rozeznanie tego co się dzieje na rynku zobowiązuje mnie wewnętrznie do tego, by ta wiedzą dzielić się z Tobą!
  • Pomagam racjonalnie redukować koszty budowy, podpowiadać plusy i minusy wszystkich rozwiązań dostępnych na rynku, nieustannie weryfikuję fachowców, ich poczynania na rynku, wszystko po to, aby finalnie budowa domu z bali dla przyszłego Balowicza odbyła się możliwie bez potknięć i rozczarowań.

Wierzę, że moje działania zwiększają świadomość moich widzów na temat domów z bali. To zaś pomaga im/Tobie podejmować właściwe decyzje w temacie, który nie kosztuje mało. Tym bardziej czuję (jestem przekonany właściwie :)), że to co robię, jest SZALENIE potrzebne.

Wszystko co robię i informacje jak mogę pomóc znajdują się na https://baleidetale.pl/

Mój przykładowy film, który obecnie jest najbardziej popularny to wywiad z Łukaszem z Lutyni spod Wrocławia.

Po komentarzach i wiadomościach zwrotnych, które do mnie trafiają wiem, że wywiady z użytkownikami domów z bali są najbardziej pożądane. Dla wielu osób dotarcie do takich ludzi, całkowicie obiektywnych, nie poleconych od wykonawcy, jest bardzo ciężkie.

Ponadto jeżdżenie po Polsce to też czas i koszty. Też wiem o co mnie pytacie, jakie informacje powinniście wiedzieć, dlatego mi łatwiej jest takie wywiad przeprowadzić możliwie w najbardziej wartościowy sposób.

Dodatkowo staram się tworzyć treści bardziej merytoryczne w sekcji "Porady". Na ten moment najważniejszym filmem wprowadzającym większość widzów w pierwsze konkrety na temat domów z bali jest film o kosztach budowy:

Takie działania to tez czas i koszty, dlatego powstał ten profil na Patronite. Zachęcam Cię do pozostania patronem mojego kanału, bo dzięki temu tematyka domów z bali będzie dla Ciebie na wyciągnięcie ręki bez ruszania się z domu.
 

 

 

 

 

W podziękowania wymieniam jedynie imiona, nazwiska, czy nicki Patronów. Firmy, w sprawie promocji zapraszam do kontaktu mailowego.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem