Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Cześć, zapraszam Cię do swojej baśni niskich częstotliwości. Więcej o mnie opowie mój przyjaciel: Bartek "szarpie struny swojego basu już od 11 lat. Mięsisty sound, silne uderzenie z kciuka i płynący prosto z serducha groove to jego cechy charakterystyczne".

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 760 zł
brakuje 760 zł
Kamera typu Go-Pro + uchwyt na instrumenty
Kamera typu Go-Pro potrzebna jest do realizacji drugiego obrazu. W naszym przypadku widok prawej, lewej ręki lub też ustawie kamery na wzmacniacz bądź też efekt, abyście widzieli w jaki sposób ustawiamy produkty do testów. Mi jako basiście zawsze tego brakowało (ale to było już dawno temu).

Film gdzie wykorzystywane jest go-pro: https://www.youtube.com/watch?v=sWxuRE2ZvSI
Lub gdzieś indziej: https://www.youtube.com/watch?v=Em2d2DaVQE4

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1999 zł
brakuje 1999 zł
Aparat NIKON D3400
To już inna jakość obrazu!

Cel jest prosty sam w sobie. Aparat posłuży nam do tego, aby nakręcić uwaga... filmik dla Was. Bez tego narzędzia nie działania na YouTube. Oczywiście gdzieś można skorzystać z aparatu w telefonie, ale to już nie to samo. Możecie zobaczyć jakoś tego aparatu chociażby tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=sWxuRE2ZvSI
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4700 zł
brakuje 4700 zł
Komputer do pracy
To najtrudniejsza cześć tego przedsięwzięcia. Zawsze trudno jest prosić kogoś o pomoc. Macie, tak? My tak mamy, lecz ważniejsze od tego jest sukces naszego przedsięwzięcia! Którym jest profesjonalizacja naszych działań od strony technicznej oraz dania coś światu basu od nas samych. W naszej pracowni, już wykończyliśmy dwa laptopy. Aby się rozwijać niezbędny nam jest lepsza maszyna. Nasza już się skończyła :-(

O Autorze

Cześć, nazywamy się Bartek i Damian. Ja jestem basistą, a do tego skromnym egocentrykiem. Tuż za kamerą i konsoletą stoi Damian - woli pracować w "cieniu" w przeciwieństwie do mnie. Uwielbiam światło reflektorów i widownie - wiesz czemu? ;-) Razem współtworzymy kanał na YouTube o nazwie Switch Music On, gdzie każdy basista może wejść i sprawdzić co nowego dla niego testujemy.   Oddaliśmy swój czas i serca, aby stworzyć ten kanał. Po kilku próbach, a następnie realizacjach pomysłów przyszedł czas i na małe sukcesy. Nasza praca nabrała tempa. Przyszło też więcej motywacji do działania, aż tu masz!  "I wszystko piepszło" - cytując kabaret Neo-nówka. Stanęliśmy w miejscu. I dlatego to tutaj się spotykamy.

Kontynuując, aby jeszcze bardziej wprowadzić Was w naszą bajkę. Przedstawiam sytuację, która miała miejsce kilka dni temu. Ale zaraz zaraz, jak to było w starych filmach?"Film Oparty na Faktach AUTENTYCZNYCH"? Tak tak historia też jest oparta...  Zadzwoniłem do mojego przyjaciela Adama - gitarzysty, który tak mnie przywitał: Ej, Bartek czemu nie robicie dalej tych testów sprzętu basowego? To było naprawdę bardo dobre! Ja.: Dzięki, Adam, ale mój sprzęt już padł niestety, nie możemy go rozwinąć bez pomocy. Adam.: Spróbuj pomagam.pl Ja.: Masz rację, ostatnio zbierałem pieniądze na cel charytatywny i się powiodło. Adam.: Zrób to! Ja.: Dobrze.

Zapraszamy do spierania naszego projektu, który jest dla Was!

 

 

 

-

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Nasza wdzięczność będzie Cię ścigać do końca Twoich dni paskudnych i jeszcze dłużej ;-)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Pójdźmy kiedyś na piwo* jak będziesz w naszym rodzinnym mieście. Dodatkowo oferujemy podziękowania zbiorowe pod filmikami na naszym kanale.

*Oferta dostępna również dla osób niepełnoletnich wtedy zamiast piwa, tylko soczek, sorry ;-)
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Ohoho, to się rzuciłeś ;-) Ej, tylko nie bierz tego wszystkiego na poważnie. Trudno dyslektykowi napisać cokolwiek poprawnie. Żart to najlepsza forma, aby uniknąć formy Szanowni Państwo i nie pogubić się w treści. Za tę kwotą służymy Ci radą przy wyborze sprzętu: gitary basowej, kolumny, wzmacniacza, comba basowego i efektów. Ok, wiem co teraz myślisz! Ej przecież nie kupuje sprzętu co miesiąc. Zgadzam się! Pomożemy również w inny sposób. I tutaj uwaga. Powiedz nam w czym możemy Ci pomóc. Dostajesz od nas " kartę życzeń"
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
No to siup! Czas wziąć się do pracy. Praca domowa sama się nie zrobi.

Taka kwota to już spora coś dla tego zaraz na początku WIELKIE DZIĘKUJEMY!
Co możemy Tobie zaoferować? Może to co chcemy już masz? Spokojnie, w każdej drodze można zmienić kierunek. Zobacz najpierw co mamy dla Ciebie.
Mamy dwie propozycje dla Ciebie:
1) Co miesięczną lekcję gry na gitarze basowej - w zupełnie innej formie niż do tej pory znanej Ci formie. I wcale nie chodzi tu o SKYPE tylko o nowoczesne metody uczenia się i zapamiętywania.

2)Pomoc przy zbudowaniu własnego Home Recordingu. Tak, tak, wiemy jest dużo poradników, a gdybyś tak miał możliwość porozmawiać z Damianem na temat swojej sytuacji, budżetu, potrzeb i razem zrobilibyście Twoje małe domowe studio? Albo potrzebujesz pomocy przy zagospodarowaniu i przystosowaniu sali prób na uwaga: PRÓBY?

Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowania pod każdym filmem, który zamieścimy w sieci!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Hojny datek mój Panie! ;-)

Za tą kwotę zapraszamy do Live ze mną (Bartkiem) w kontekście "przepracowania" własnego systemu ćwiczeń lub wyznaczenia celów muzycznych na następny okres. Nazwijmy to, że będzie to Twój co miesięczny coaching ze mną oraz przejrzeniem się w lustrze. To pomaga. Mi to pomogło. Człowiek często stoi w miejscu mimo własnej motywacji, wyznaczenia celów. Nie czekaj! Ja już nie mogę się doczekać, kiedy będziemy mogli razem popracować. Ja wtedy też się dużo uczę. To niekończący się proces.

Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowania pod każdym filmem, który zamieścimy w sieci!
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
Gratulujemy! Wygrałeś wszystko! Dziękujemy bardzo!

Drogi patronie, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Wraz z nami będziesz mógł posiąść wiedzę tajemną z basowania podczas indywidualnego spotkania ze mną (Bartkiem) . Nowoczesne metody nauczania, twórcze myślenie i kreatywność to będą główne tematy naszych spotkań. Natomiast pamiętaj, nie nauczę Cię jazzowych harmonii ani czarnej magii muzyki prosto od Voldemorta - tą wiedzę mają absolwenci wysokich szkół muzycznych.

P.S. Wpis imienny pod każdym filmem też otrzymasz ;-)
P.S.2. Dojeżdżam w tej cenie w promieniu 100 km w jedną stronę od Łodzi. Za resztę płacisz Ty, ok?
Zostań patronem

Polecani Autorzy