Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Projekt dotyczący realizacji filmów, reportaży z Polski środkowo - wchodniej - na razie Powiat Biała Podlaska i miasto Biała Podlaska. Okazuje się, że nasze od 3 lat pojawianie się z kamerą wszędzie tam gdzie ukazywana jest lokalna kultura, tradycje, zwyczaje, pozytywni ludzie było strzałem w dziesiątkę. Staliśmy się potrzebni!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1500 zł
napoić nasz latający dywan - z górki jedzie sam - pod górkę trzeba zatankować :)
Cel - subskrybcyjny - paliwo - 1.500 zł miesięcznie - staramy się i chcemy być wszędzie tam gdzie nas zapraszają aby móc uwiecznić ludzi i wydarzenia. Tam gdzie pojedziemy my - pojadą też nasi Patroni. I zobaczycie WASZ film zrealizowany we środkowo - wschodniej Polsce. Warto. Ten region nadal musi mocno gonić resztę kraju. Nadajcie nam pędu! Pomóżcie pchnąć Ścianę Wschodnią. Wy nam "parę" w tłoki - my przez Was napędzani dotrzemy wszędzie. Nawet na koniec świata!!!

O Autorze

Okazuje się, że nasze od 3 lat pojawianie się z kamerą wszędzie tam gdzie ukazywana jest lokalna kultura, tradycje, zwyczaje, pozytywni ludzie obudziło inne i innych. Pokazujemy miejsca i ludzi które do tej pory nie widziały jeszcze kamery.
 Czy słyszeliście o takich miejscach jak: Stołpno (Międzyrzec Podlaski), Aleja Marzeń (Terespol), Misie, Rokitno, Janów Podlaski, Konstantynów, Drelów, Roskosz, Łomazy, Rossosz, Zalesie, Leśna Podlaska, Wisznice, Piszczac, Tuczna, Sosnówka, Kodeń czy Sławatycze? Właśnie tu wszędzie staramy się być. Widać, że jesteśmy potrzebni tej części Polski. Zapraszają nas. Ale to też i dla tego, że jesteśmy nietuzinkowi. Bardzo często sami uczestniczymy czynnie w wydarzeniach. Nie jesteśmy jedynie biernymi obserwatorami. Człowieka charakteryzują jego emocje, przekonania, idee.

Naszą pracę możecie obserwować na kanale YouTube: MMProjekt - Biper TV

 

 

 

 


 

mamy też portal informacyjny - radiobiper.info

Naszym celem - marzeniem - jest aby być wszędzie tam gdzie nas, nasze kamery, aparaty, mikrofony chcieliby widzieć. Wystarczy jak pomożecie nam w pokryciu kosztu paliwa, jak uda się zebrać fundusze na nową kamerę, jeśli pomożecie zatrudnić dodatkową osobę do składania filmów, wyjścia do lokalnych reklamodawców, uruchomienia jednego czy dwóch dodatkowych reporterów. Będziemy my i prawie 200 tysięcy ludzi jakich odwiedzamy ogromnie szczęśliwi.

Znalezienie się tutaj, to też próba dla nas. Czy jesteśmy tak na prawdę potrzebni. Czy widać już naszą pracę gdzieś tam... tam gdzie jesteście WY - Patroni. A może warto i nam dać szansę? Nie zmarnujemy jej.

Już dziś mamy ponad 5.100 polubień portalu Radiobiper, mamy prawie 1.100 subskrypcji na naszym kanale YouTube i prawie 1 milion 100 tysięcy razy obejrzano już nasze ponad tysiąc filmów.

 

 

 

 

Dzięki Patronom i Patronite.pl jesteśmy wstanie zajechać dalej, wznieść się jeszcze wyżej, siegnąć po nieosiągalne i zdobyć dla nas i dla WAS wdzięczność ludzi i dobrych przyjaciół, tu u nas - na dzikim wschodzie :)

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi