W Patronite od 15.07.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Cześć, jestem Blake. Moje fotografie inspirowane są światłem, kolorem, zdjęciami vintage, kreatywną perspektywą i otaczającą mnie rzeczywistością. Często fotografuję smartfonem. Niektóre z moich zdjęć możesz obejrzeć w galerii

O Autorze

Fotografia interesuje mnie od bardzo dawna, były to czasy świetności aparatów analogowych, a zdjęcia wywoływało się w fotograficznej ciemni.

Patrząc, jak powstawał obraz na papierze zanurzonym w wywoływaczu, byłem świadkiem dziejącej się przy tym magii.

Na przestrzeni lat fotografowanie, co prawda, ewoluowało a obecnie prym wiodą aparaty cyfrowe, niemniej jednak nadal tę magię odnajduję i robię co w mojej mocy, aby doświadczać jej jak najczęściej.

 

 

Na chwilę obecną w głównej mierze fotografuję smartfonem, ponieważ - dzięki temu, że codziennie jest przy mnie - pozwala mi na przekazywanie myśli pod postacią obrazów gdziekolwiek jestem.

Wszystko to w imię bardzo trafnego spostrzeżenia Chase'a Jarvisa: „Najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie”.

Inspirują mnie obrazy wielkich a także mniej znanych Mistrzów. Próbuję ich gonić z lepszym lub mniej pożądanym skutkiem.

Zależy mi na zrozumieniu tego, co chcieli przekazać w swoich dziełach. Poszukuję własnej drogi i w tych poszukiwaniach nie ustaję.

Systematycznie dokładam wszelkich starań, aby być lepszym w obserwowaniu otaczającego mnie świata. Chcę przekazywać swe myśli za pomocą fotografii.

 

 

Fundusze, jakie tu ewentualnie uzbieram dzięki wsparciu, chciałbym przeznaczyć na rozwój mojej fotograficznej pasji a ponadto na doskonalenie - że się tak wyrażę - analizy otaczającej nas wszystkich rzeczywistości. 

Chcę się ciągle doskonalić, by tworzyć jeszcze lepsze fotografie. A im więcej kunsztu w moich fotograficznych pracach, tym bardziej magiczne będzie to, co chciałbym pokazać innym.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!