Botwinka

Botwinka to autorski projekt dwóch szalonych osobowości – Natalii i Julii. Codziennie chodzimy z głową w chmurach, potykając się o krawężnik doświadczeń. Tworzymy magiczną biżuterię aby wyrazić siebie. Każda symbolizuje dla nas coś ważnego i wkładamy w nią serce i dużo emocji.

O Autorze

Botwinka to autorski projekt dwóch przyjaciółek– Natalii i Julii. Działamy razem ponad 6 lat, codziennie ucząc się więcej o naszej przyjaźni i rozwijając twórcze pasje. Codziennie chodzimy z głową w chmurach, potykając się o krawężnik doświadczeń. Tworzymy magiczną biżuterię aby wyrazić siebie. Każda symbolizuje dla nas coś ważnego i wkładamy w nią serce i dużo emocji. Używamy różnych technik i ciągle poszukujemy czegoś nowego.

W swojej twórczości używamy koralików, kamieni, żywicy i minerałów jak również kwiatów - sztucznych i żywych. Szukamy plastycznych form by za sprawą naszych prac oddać ducha naszej wyobraźni.

 

W tworzeniu handmade'u najbardziej kochamy to, że każda poszczególna rzecz jest unikatowa i zarazem niepowtarzalna. Dla nas każdy klient wybierający naszą markę jest wyjątkowy. Traktujemy tą więź jak korelację artystów. Tworzenie i sztuka to nasze lekarstwo na rzeczywistość. Nasza przyjaźń buduje nasze życie i czyni je pozytywnie zakręconym, pełnym miłości i szacunku do siebie nawzajem.

 

Naszym celem jest poszerzanie umiejętności o nowe techniki plastyczne i poszukiwanie nowych form wyrazu.  W niedalekiej przyszłości marzy nam się umiejscowiony w naszym rodzinnym mieście sklep stacjonarny oferujący zarówno nasze produkty jak i promujący twórczość innych artystów tworzących w duchu handmade. Chciałybyśmy by było to miejsce pełne barw i cudownych rzeczy stworzonych z miłości do rękodzieła. Oferujący również sprzedaż internetową na większą, niż dotychczas skalę. 

 

Są to nasze małe manifesty. Jeśli burak ma warstwy, tak my dzień po dniu odkrywamy nowe inspiracje w niestandardowych i nieoczywistych miejscach. Botwinka to eksplozja buraka a my jesteśmy jak mentos i cola. Wybuchając brudzimy ściany, buty, sukienki. Brudzimy myśli. Nasze pomysły wolno spływają cienką strużką, by nagle rozprysnąć się we wszystkie strony. To co wchodzisz w to?

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni