CKsport.pl

W Patronite od 08.07.2019

CKsport.pl to jeden z największych lokalnych portali sportowych w Polsce. Każdego miesiąca nasze zakładki odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób i przy tym notujemy pół miliona odsłon. CKsport.pl na co dzień pisze o kieleckim sporcie. To m.in. PGE VIVE Kielce, a także Korona Kielce i wiele innych!

O Autorze

Portal CKsport.pl w ciągu niemal dziesięciu lat zbudował sobie w Kielcach uznanie wśród szerokiego grona czytelników. Jesteśmy serwisem internetowym, jaki na co dzień dostarcza wszystkim rzetelnych informacji. Każdego miesiąca robimy to dla około 60 tysięcy użytkowników. Cenisz naszą pracę? Wesprzyj nas! 

Na co dzień pasjonujemy się kieleckim sportem, który osiąga sukcesy nie tylko na krajowej arenie. To na przykład wielkie triumfy PGE VIVE Kielce w elitarnej Lidze Mistrzów, złote medale kieleckich bilardzistów i inne znakomite wyniki sportowców z naszego regionu. 

Ale to dopiero początek, ponieważ naszym piłkarskim oczkiem w głowie jest ekipa Korony Kielce, która od lat walczy na najwyższym szczeblu piłkarskich rozgrywek. Nie zapominamy o piłkarkach ręcznych Korony Handball. Dziewczyny dają swoim fanom mnóstwo radości, dlatego staramy się poświęcić im na portalu jak najwięcej miejsca. 

Portal CKsport.pl to dla nas duża przyjemność, ale także masa odpowiedzialności. Każdego miesiąca notujemy pół miliona odsłon, dlatego tworząc każdy artykuł staramy się wejść na jak najwyższy poziom (choć nie jesteśmy idealni). 

Nasz serwis informacyjny ze swoimi materiałami dociera do czytelników w każdym wieku. Niemal 35% z nich ma 25-34 lata, zaś drugą siłą są osoby w wieku 35-44 lat. Nasz oficjalny fanpage to obecnie prawie 14 tysięcy osób. 

Dlaczego Patronite? Jesteśmy z Wami od dziesięciu lat. Przez zdecydowaną większość tego czasu działaliśmy na zasadach non-profit, natomiast ostatnio uzyskujemy wpływy z tytułu Google Ads oraz sporadycznej współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, co pozwala nam opłacić koszty funkcjonowania portalu. Jaka będzie przyszłość CKsport.pl? To w dużej mierze zależy od WAS.

Na koniec pozostaje nam zaprosić Was w skromne cksportowe progi. Jesteśmy dla Was i bez Was z pewnością by nas nie było. Wpadajcie na www.cksport.pl. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)