W Patronite od 21.07.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
2 260 zł łącznie
Oficjalny Fan Club Crystal Palace F.C. w Polsce.

O Autorze

UWAGA!

Wszystkie osoby, które zdecydują się na wsparcie nas jakąkolwiek z powyższych kwot mogą liczyć na specjalne stałe miejsce (imię i nazwisko) w Loży Patronów na naszej stronie internetowej. Fani, którzy uruchomią subskrypcje za 20, 30, 50 lub 100 zł jednorazowo otrzymają od nas naszywkę Fan Clubu w wybranym kolorze - czarnym lub białym. 

DLACZEGO WYSTARTOWALIŚMY Z PATRONITE?

Redagowanie strony internetowej, prowadzenie kont społecznościowych, organizowanie zlotów, pomoc przy wypadach na mecze, tłumaczenie wywiadów, pisanie felietonów, przeprowadzanie relacji z meczów... To wszystko robimy z pasji, ale poświęcamy również niesamowicie wiele czasu. Czasami trzeba było też na niektóre rzeczy wyłożyć pieniążki z prywatnej kieszeni. Zdarzało się nie pójść do szkoły, czy spóźnić do pracy, ale jak to mówią - jest ryzyko, jest zabawa! Wasze wsparcie finansowe będzie wyrazem szacunku dla naszego wysiłku, który wkładamy w nieustanny rozwój Fan Clubu na różnych płaszczyznach oraz cegiełką do realizacji celów, które opisaliśmy wyżej. 

NOTKA INFORMACYJNA

Fan Club istnieje od 27 czerwca 2013 roku. Jesteśmy grupą kibiców oficjalnie uznawaną przez Crystal Palace. Nasze profile na Facebooku i Twitterze obserwuje łącznie ponad 3000 osób. Zdajemy sobie sprawę, że prawdziwi kibice to ledwie kilka procent tej liczby, ale mimo wszystko cieszy nas to, że małymi krokami zrzeszamy całą społeczność. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!