W Patronite od 21.07.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
2 260 zł łącznie

Funkcjonowanie i rozwój strony internetowej

100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Na początku 2018 roku uruchomiliśmy stronę internetową, która mimo wszelkich naszych starań nie wygląda zbyt profesjonalnie. Oczywiście chodzi nam o kwestię graficzną. Najpierw chcielibyśmy wykupić domenę na 2019 rok, z kolei w niedalekiej przyszłości zlecilibyśmy dla grafika zaprojektowanie witryny z prawdziwego zdarzenia. Dzięki stronie internetowej mamy możliwość przekazywania Wam większej ilości treści w postaci felietonów, wywiadów, czy też zapowiedzi. Naprawdę warto dorzucić kilka groszy!

CPFC Polska TV/FM

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Mamy na swoim koncie już kilka odcinków videobloga na YouTube oraz parę nagrań w formie podcastów na SoundCloud. Wystartowaliśmy już także z cotygodniowym cyklem podcastów pt. "Orlim okiem", w którym podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ostatnich 7 dni i poruszamy inne ciekawe tematy. Mimo niewielkich inwestycji w osprzęt wciąż jest sporo rzeczy do poprawy.

Skarb Kibica Crystal Palace na sezon 2019/20

300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

300 zł

brakuje

Chcielibyśmy specjalnie dla Was stworzyć Skarb Kibica Crystal Palace na sezon 2019/20! Opinie ekspertów, wyceny zawodników, terminarz i wiele innych - ten projekt może wypalić z Waszą finansową pomocą! Pierwsze wydanie byłoby w dostępne w pliku pdf, ale w przyszłości moglibyśmy pomyśleć o wersji papierowej. Co Wy na to?

Kibicowskie gadżety

400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

400 zł

brakuje

Fanclubowe koszulki, kubki, vlepki... Fajnie by było, prawda? Mamy już dwie flagi i rozprowadziliśmy kilkanaście sztuk naszywek z logiem Fan Clubu. Nasza społeczność rośnie każdego dnia i chcielibyśmy, żeby najbardziej zapaleni sympatycy Orłów mogli utożsamiać się z Crystal Palace poprzez nasze gadżety. Marzenie ściętej głowy? Udowodnijcie, że nie!

Typer i Fantasy Premier League z nagrodami

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Stare fanclubowe wygi pamiętają czasy, gdy na naszym Facebooku można było bawić się w Typerze, ale ostatecznie po zajęciu 1. miejsca pozostawała... satysfakcja. Przez ostatnie dwa sezony nie organizowaliśmy tej zabawy, ale teraz możemy wrócić. I to z podwójną siłą! Osoby, które zajęłyby miejsca na podium w Typerze oraz naszej lidze w Fantasy Premier League mogłyby liczyć na cenne nagrody w postaci oryginalnej koszulki, bądź szalika. Ale to kosztuje...