Carrioner

W Patronite od 18.10.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 571

liczba Patronów: 529

15 patronów
Proponowano mi żebym założył swój patronite, ponieważ jestem masowo cenzurowany na wszelkie sposoby na YouTube przez YouTube. Patronite zakładam dla tych, co lofciają mnie tak bardzo, że chcą obsypać mnie dukatami.

O Autorze

Filmiki robię dla rozrywki, ale jeśli będzie z tego odpowiednia ilość "hajsu", to będę mógł się skupić na tym.

Jeśli czujesz się urażony, to to już twój problem. Mam w***e na Twoje uczucia.

Nie wszystko w internecie jest prawdziwe.

Jeśli nie wiesz co to sarkazm, to zapoznaj się ze słownikiem.
Jeśli nie podoba Ci się ton moich filmików jak i ilość przekleństw, no to w****j bo to ty masz z tym problem, a nie ja. Nie jestem tu aby lizać Cię po d**e i mówić Ci jaki jesteś wspaniały.

 

Do stałych i nowych widzów:

Wasze wsparcie jest całkowicie opcjonalne i bez względy czy będziecie mnie wspierać finansowo czy też nie, to i tak dalej bedę tworzyć dla was jak i dla siebie.

 

Tematyka moich filmow jest rózna w zależności od tego czym w danym momencie się interesuję.

Głównym celem moich filmów jest bawienie widzów - co idzie mi świetnie sądząc po waszych komentarzach, prywatnych wiadomości jak i e-mailach). Inny cel moich filmow to uczenie ich i uświadamianie w stosunku do istotnych spraw. Zawsze zachęcam widzów do samodzielnego myślenia i weryfikowania informacji również tych, które pochodzą ode mnie, bo tak na prawdę jestem takim samym człowiekiem jak każdy inny.

 

Ewentualnych patronów od progu 13+ bym prosił o podawanie mi (w zależności od progu) swoich namiarów czyli jaki nick pod film, jaki facebook dodać (np. napisz na facebooku), jaki PSN itp. Ułatwi wyszukiwanie z mojej strony.  Piszcie tu w wiadomości prywatnej. Dzięki.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem