cieKAWA kawiarnia Gdańsk

W Patronite od 03.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 929

liczba Patronów: 1152

4 patronów
150 miesięcznie
4 015 łącznie
cieKAWA kawiarnia to miejsce tworzone razem z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Dostrzegając ich potencjał tworzymy miejsce, w którym będą spełniać swoje marzenie o dorosłości i samodzielności przez pracę.

O Autorze

cieKAWA kawiarnia to miejsce tworzone razem z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Dostrzegając ich potencjał tworzymy miejsce, w którym będą spełniać swoje marzenie o dorosłości i samodzielności przez pracę. cieKAWA kawiarnia jest podmiotem ekonomii społecznej utworzonym przez Ciekawą Spółdzielnię Socjalną.

cieKAWA café is a unique place created in collaboration with people with intelectual disabilities. Recognizing their potential, we have opened a place where they can work and fulfil their dreams about adulthood and independence. cieKAWA café is a part of Ciekawa Social Enterprise.

cieKAWA to piękne miejsce z pyszną kawą i własnoręcznie pieczonymi ciastami; spójne we wszystkim co robimy: oprócz zatrudniania osób, którym trudniej jest odnaleźć się na rynku pracy, korzystamy z produktów ze Sprawiedliwego Handlu; nasze jednorazowe kubki i talerze wykonane są z roślinnych, organicznych materiałów, słomki z papieru, a łyżki z drewna; wspieramy też inne lokalne inicjatywy społeczne na przykład poprzez sprzedaż ich produktów; organizujemy wystawy obrazów wykonanych przez osoby z niepełnosprawnością i wiele więcej! Jeśli jesteście w Gdańsku, koniecznie musicie tu zajrzeć.


Nasze logo to kubek z "dymkami rozmowy". w cieKAWEJ chcemy się z Wami spotykać, rozmawiać, dzielić doświadczeniami, pyszną kawą i ciastem.
cieKAWA kawiarnia jest podmiotem ekonomii społecznej utworzonym przez Ciekawą Spółdzielnię Socjalną. Członkami założycielami Spółdzielni są Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdańsku oraz Fundacja Teneo.

Członkami założycielami Ciekawej Spółdzielni Socjalnej jest Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdańsku i Fundacja Teneo.

Ciekawa Spółdzielnia Socjalna
ul. Tysiąclecia 13 A
80-351 Gdańsk
NIP: 5842772390
Regon 38017517900000
KRS 0000729500
tel. 508 186 023
mail: kontakt@ciekawa.com.pl
www.ciekawa.com.pl
facebook.com/ciekawakawiarniagdansk/
instagram/ciekawa_gdansk

Osoby, które chciałyby wesprzeć finansowo naszą misję, mogą przekazywać środki na konto:
mBank 39 1140 2004 0000 3102 7765 4449
w tytule przelewu wpisując:
Darowizna na cele statutowe Ciekawej Spółdzielni Socjalnej
adres do przelewu:
Ciekawa Spółdzielnia Socjalna
ul. Tysiąclecia 13 A, 80-351 Gdańsk.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni