Cieślak Handcrafted

W Patronite od 24.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Jestem rzemieślnikiem a przynajmniej lubię tak o sobie myśleć, zajmuje się ręcznym wytwarzaniem noży. lubię tez dzielić się swoja wiedza oraz przemyśleniami, nie mam kuźwa zielonego pojęcia co tu dalej napisać :D chleje bourbon i robię noże, Tyle!!!:D

O Autorze

Witaj! Rok temu pyknęło mi Jezusowe 33 lata, ponad połowę tego czasu wypełnia zainteresowanie nożami, które sprawiło, że od czterech lat zajmuję się ich ręcznym wytwarzaniem. Jest to moja prawdziwa pasja i sposób na życie a moim marzeniem jest to, by w przyszłości stało się też głównym środkiem zarobku jako full time knifemaker! Moje dotychczasowe dokonania możecie śledzić na moim fanpage'u na Facebooku oraz kanale na YouTube, do których linki znajdziecie tuż pod avatarem. Jest tam też link do mojego profilu na Instagramie, który prowadzę od niedawna, gdzie oprócz rzeczy związanych z knifemakingiem możecie podejrzeć co się aktualnie u mnie w życiu odpier.. wyprawia :)

Ach i bym zapomniał!!! Jeśli jeszcze mnie nie poznałeś, musisz wiedzieć, że głównym celem dla jakiego zakładam Patronite jest uzyskanie środków nie tylko na rozwinięcie działalności i bourbon ;) ale też na to, by tak jak do tej pory to robiłem, dzielić się wiedzą z mniej zaawansowanymi zapaleńcami ale w o wiele lepszym, bardziej merytorycznym i profesjonalnym wydaniu :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem