City Wilanów

W Patronite od 22.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 602

liczba Patronów: 413

21 patronów
304 zł miesięcznie
1 236 zł łącznie

Transmisje Live

600 zł

miesięcznie

50%

osiągnięto

296 zł

brakuje

Nie możesz przyjść na nasz mecz? Mamy na to rozwiązanie! Mamy odpowiedni sprzęt do prowadzenie transmisji live z naszych domowych meczów. Chcemy transmitować minimum dwa nasze mecze w miesiącu. Do realizacji tego pomysłu niezbędny jest jednak operator kamery oraz komentator, których koszt wynosi około 300zł/mecz. Dodatkowo na naszym kanale YouTube będziemy publikować kulisy naszych meczów i trochę materiałów ‘od środka’ w jaki sposób trenujemy by stopniowo się rozwijać ?

Sztab trenerski

2 280 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

1 976 zł

brakuje

Aby uzyskać rezultaty na najwyższym poziomie nieodzowne jest posiadanie doświadczonego sztabu trenerskiego. W naszym sztabie mamy aż 5 trenerów, którzy wkładają mnóstwo pracy oraz czasu w przygotowanie treningów, dojazdy i analizy wideo. Warto wspomnieć, że 4 trenerów pracuję charytatywnie. Nasz sztab składa się z trenera głównego, 2 asystentów trenera, analityka wideo oraz trener od przygotowania motorycznego ?


Stadion

52 280 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

51 976 zł

brakuje

Przez brak własnego boiska ponosimy ogromne koszta organizacji treningów naszego zespołu oraz meczów domowych, w których skład wchodzi wynajem boiska, zapewnienie opieki medycznej oraz opłacenie sędziów. Dlatego naszym głównym i jednocześnie najważniejszym celem jest inwestycja we własny stadion na Wilanowie! ? ? Każda złotówka, która zostanie wpłacona powyżej kosztów transmisji live i sztabu trenerskiego, zostanie dodana do budżetu przeznaczonego na wybudowanie naszego boiska.
Zostań Patronem