Philip Flint

W Patronite od 24.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 752

Liczba Patronów: 901

Zostań Patronem
10 patronów
390 miesięcznie
5 330 łącznie
Jestem autorem opowiadań i beletrystyki. W ostatnim jednak czasie z powodu wymogów społecznych przeniosłem ciężar twórczości na obszar światopoglądowy. Wychowywały mnie zwierzęta i lubię zaglądać w twarz wszystkiemu co śpi.

O Autorze

Jestem za porzuceniem bogów i pielęgnowaniem człowieczeństwa.

Pojęcie „Bóg" jest dotychczas największym zarzutem przeciwko istnieniu.

Przeczymy tym człowieczeństwu; przeczymy tym odpowiedzialności za swoje czyny.

Kapłan chce oswoić człowieka.

Oswajanie zwierzęcia zwie się jego „ulepszaniem": w naszych uszach brzmi to nieomal jak żart. Kto wie, co się odbywa w menażeriach, ten wątpi, by bestię tam „ulepszano".

Bestia słabnie, staje się mniej szkodliwa, na skutek depresyjnego poczucia strachu, na skutek bólu, na skutek ran, na skutek głodu przeobraża się w chorowitą bestię. przeobraża się w człowieka wierzącego; bogobojnego ; każda doktryna religijna,ma za zadanie odwrócenia naszej uwagi od nas samych.

 

Moja twórczość powstała by ten proces odwrócić. Jak możecie się domyślać w dzisiejszym społeczeństwie bardzo dużym wyrzeczeniem w kontekście jego akceptacji jest tego typu twórczość.

Poszukiwanie prawdy obarczone jest ostracyzmem ale moją rolą jest znosić go dla Was.

Możecie czytać lub oglądać

 

 

PS>

Nie chodzi mi o łatwe zarabianie; po pierwsze twórczość nie jest łatwa, a już z pewnością temat religii, a tym bardziej mówienie o niej prawdy w naszym światopoglądzie nie jest populistyczne.

Gdybym chciał medialnie zarabiać i zbierać polubienia zająłbym się z goła czymś prostym w odbiorze i mającym społeczną aprobatę.

 

Wybrałem drogę bardzo ciężką gdyż malo kto chce się nią zająć,a  jest ona bardzo ważna aby ja przejść i poznać.

Świadomość jest lepsza niż wiara ale aby to zrozumieć trzeba ją uzyskać.

Taką okoliczność tworzę Wam ja.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Bartek Polny
Bartek Polny
40 zł jednorazowo
artur wentland
artur wentland
20 zł miesięcznie
Nomads Cyclist
Nomads Cyclist
200 zł miesięcznie
Anonimowy patron
20 zł miesięcznie
Michal Klimek
Michal Klimek
70 zł miesięcznie
Anonimowy patron
120 zł jednorazowo