Damian Lewczuk

Cześć! Jestem programistą obrabiarek CNC i użytkownikiem systemów CAD/CAM. Lubię się dzielić wiedzą z tego zakresu i dlatego prowadzę blog https://programista-cam.pl. Mam też kanał na YouTube, gdzie również publikuję kursy i samouczki.

O Autorze

Cześć!

Jestem Damian, programuję obrabiarki CNC i modeluję w 3D. Od wielu lat korzystam z systemów CAD/CAM. Na początku na studiach, później w pracy trenera/szkoleniowca/wdrożeniowca, teraz jako technolog, programista CNC. Prowadzę blog programista-cam.pl i kanał na YouTube.

Przygotowuję materiały dotyczące głównie oprogramowania Alphacam i oprogramowania Autodesk Fusion 360.

Szkolenie Alphacam dla początkujących

Uwaga! Pliki wykorzystywane w tym szkoleniu są dostępne dla Patronów! Wybierz odpowiedni próg i uzyskaj dostęp do plików szkoleniowych!

 

Alphacam od podstaw

Kurs Alphacam od podstaw. Pomocne informacje znajdą tam osoby, które dopiero rozpoczynają pracę z tym systemem, jak i bardziej zaawansowani użytkownicy. 

Fusion 360 CAD

Podstawy modelowania 3D w systemie Fusion 360. Na podstawie prostego przykładu pokazuję podstawowe polecenia.

Fusion 360 CAM

Podstawy frezowanie 2,5-osiowego w systemie Fusion 360. Kurs jest odpowiedni dla osób, które stawiają pierwsze kroki w module MANUFACTURE (CAM) systemu Autodek Fusion 360. Jak i dla tych, które chcą poznać dokładniej poszczególne opcje.

 


 

Blog i YouTube to moje hobby. Mam chęć przygotować więcej materiałów i będę to robił sukcesywnie. Twoje wsparcie na pewno zmotywuje mnie do działania i jeżeli chcesz mieć wpływ na rozwój bloga i kanału na YouTube zachęcam Cię do wsparcia  :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni