Damian Lewczuk

Cześć! Jestem programistą obrabiarek CNC i użytkownikiem systemów CAD/CAM. Lubię się dzielić wiedzą z tego zakresu i dlatego prowadzę blog https://programista-cam.pl. Mam też kanał na YouTube, gdzie również publikuję kursy i samouczki.

O Autorze

Cześć!

Jestem Damian, programuję obrabiarki CNC i modeluję w 3D. Od wielu lat korzystam z systemów CAD/CAM. Na początku na studiach, później w pracy trenera/szkoleniowca/wdrożeniowca, teraz jako technolog, programista CNC. Prowadzę blog programista-cam.pl i kanał na YouTube.

Przygotowuję materiały dotyczące głównie oprogramowania Alphacam i oprogramowania Autodesk Fusion 360.

Szkolenie Alphacam dla początkujących

Uwaga! Pliki wykorzystywane w tym szkoleniu są dostępne dla Patronów! Wybierz odpowiedni próg i uzyskaj dostęp do plików szkoleniowych!

 

Alphacam od podstaw

Kurs Alphacam od podstaw. Pomocne informacje znajdą tam osoby, które dopiero rozpoczynają pracę z tym systemem, jak i bardziej zaawansowani użytkownicy. 

Fusion 360 CAD

Podstawy modelowania 3D w systemie Fusion 360. Na podstawie prostego przykładu pokazuję podstawowe polecenia.

Fusion 360 CAM

Podstawy frezowanie 2,5-osiowego w systemie Fusion 360. Kurs jest odpowiedni dla osób, które stawiają pierwsze kroki w module MANUFACTURE (CAM) systemu Autodek Fusion 360. Jak i dla tych, które chcą poznać dokładniej poszczególne opcje.

 


 

Blog i YouTube to moje hobby. Mam chęć przygotować więcej materiałów i będę to robił sukcesywnie. Twoje wsparcie na pewno zmotywuje mnie do działania i jeżeli chcesz mieć wpływ na rozwój bloga i kanału na YouTube zachęcam Cię do wsparcia  :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni