W Patronite od 25.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 4

liczba Patronów: 3

3717 patronów
58 290 zł miesięcznie
393 370 zł łącznie

Raport raz na miesiąc

5 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Taka suma pozwoli utrzymać Raport jako podcast raz w miesiącu. To jest minimalna kwota za którą uda się wyprodukować audycję na porządnym poziomie.

Raport rozwija się

12 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

To jest kwota, dzięki której Raport może się rozwinąć. Możemy próbować wprowadzać nowe formy, które sprawią, że Raport będzie bardziej dostępny i częściej nadawany.

Raport co tydzień

25 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Taka kwota zapewniłaby produkcję czterech odcinków Raportu miesięcznie i rozpowszechniania programu na ogólnie dostępnych platformach podcastowych. Byłoby to też doskonałym punktem wyjścia do innych działań związanych z rozpowszechnianiem Raportu, a w przyszłości być może budowy platformy podcastowej skupionej wokół programu i tworzonej przez ludzi z nim związanych. Przy tym progu mógłbym samodzielnie tworzyć Raport i kreować jego przyszłość.

Raport na dziś

35 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wyznaczamy sobie kolejny cel, którego zrealizowanie umożliwi stworzenie dodatkowych programów w ciągu tygodnia. "Raport na dziś" będzie dodatkowym podcastem, w którym omówię z gościem lub gośćmi najważniejszy temat dnia - sobotni "Raport o stanie świata" oferuje Wam szerszy przegląd wydarzeń i zjawisk, "Raport na dziś" będzie reagował na szybko zmieniający się obraz tygodnia i na gorąco szukał jego interpretacji.
Docelowo podcast ten będzie realizowany co najmniej raz na tydzień w stałym dniu o stałej porze i udostępniany Wam jako program audio na platformach podcastowych oraz jako program wideo na kanale youtube Dariusza Rosiaka. W czasie pandemii koronawirusa odkładamy realizację wideo na później i skoncentrujemy się na programach w wersji audio.
Zostań Patronem