Łukasz Wodziński

W Patronite od 29.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1612

liczba Patronów: 1584

2 patronów
20 zł miesięcznie
150 zł łącznie
Strona poświęcona sesjom zdjęciowym z demonami słowiańskimi.

O Autorze

Fascynuję się mitologią słowiańską oraz fotografią. W połączeniu tych dwóch pasji powstał w mojej głowie projekt sesji zdjęciowych związanych z dawnymi wierzeniami Słowian.

Rozpocząłem cykl sesji z demonami słowiańskimi. Kilka sesji za mną, zdjęcia możecie zobaczyć na Facebooku - Demony Słowiańskie i kilka w galerii Patronite.

Wcześniej fotografowałem głównie przyrodę i jej piękno, część ze zdjęć możecie zobaczyć na Instagramie - Leśny dziad

W planach jeszcze dużo przede mną, dlatego szukam wśród Was wsparcia.

Jednym z moich celów jest sprzęt, żeby wykonywać jak najlepszej jakości zdjęcia i w przyszłości zaprezentować je w formie wystawy - jest to jedno z moich marzeń.

Jak na razie prowadzę stronę na FB bo jak wiadomo teraz Internet to bardzo silne medium, przez które można dotrzeć do wielu osób. Dlatego też jestem tutaj, na PATRONITE, mam nadzieje na zdobycie wielu odbiorców, którym spodobają się moje prace i zachęcę je do wsparcia tego projektu. 

Chciałbym przez sesje zainteresować jak najwięcej osób mitologią słowiańską, żebyśmy tak jak Grecy czy Skandynawowie szczycili się naszymi dawnymi wierzeniami. 

 

W przyszłości planuję więcej sesji w klimacie słowiańskim, między innymi z dawnymi bogami, świętami i codziennym życiem naszych przedchrześcijańskich przodków.

Pozdrawiam wszystkich gorącą wspólnie z Babą Jagą :) 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni