W Patronite od 09.05.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 779

Liczba Patronów: 693

Zostań Patronem
18 patronów
420 miesięcznie
7 898 łącznie
Dredu
Ten typ z internetu, który robi rzeczy.

O Autorze

Nazywam się Marcin Regulski, ale jeśli tutaj nieprzypadkowo trafiłeś to możesz mnie znać pod ksywką DREDU.

pojawiam się w kilku miejscach w internecie, głównie robiąc rzeczy związane z szeroko pojętymi grami RPG, ale nie tylko. 

Jeżeli wiesz co i gdzie robię, to wiesz, że nie chcę chować się za paywallem i moje treści dostępne są za gratis (no chyba że zrobiłem coś dla kogoś na zamówienie, wtedy to inna rzecz). W związku z tym, Patronite ten nie będzie oferował żadnych dodatkowych rzeczy dla ludzi, którzy chcą "rzucić groszem Dredowi" ponad wirtualne "Dziękuję". 

Robię też tak dla tego, bo nie mam zamiaru uzależniać mojego hobby od czyjegokolwiek hajsu. Jak wycofacie wsparcie z progów, dalej będę robił swoje. Nie dojdzie do sytuacji, w której zamkną mi patronite więc nagle nie będzie filmów, tekstów czy zdjęć, albo wsparcia dla grających.

Poza tym co robię w internecie, mieszkam w Szkocji i pracuję w aptece, do której dojeżdżam codziennie rowerkiem jakieś 30km. Kraj jest przepiękny, więc warto. Jako że mieszkam w Edynburgu, w progach opisane jest mniej więcej na co wyrzucę z radością otrzymane ewentualnie pieniądze. to nie będą poważne rzeczy.

jeżeli nie chcesz rzucić we mnie groszem, to spoko, możesz pojawić się pod jakimś materiałem który tworze i zostawić feedback. przyda się.

Świniogrona!
W ramach tego profilu zbierać będziemy opłaty od wszystkich chętnych do zagrania w kampanii DnD 5e o nazwie "Świniogrona".

Jest to seria niepoważnych jednostrzałów, prowadzona w autorskim świecie, do którego tworzenia możesz dołożyć cegiełkę poprzez grę właśnie. Tworząc postać, masz możliwość wymyślenia wspólnie z MGami własnej wioski/miasta/dzielnicy i wydarzeń które sprawiły że znajdujesz się finalnie właśnie tu, gdzie się znajdujesz: na progu przygody.

w zamian za to, dostaniesz możliwość zagrania przynajmniej raz w miesiącu na dedykowanym do tego serwerze Discord, otrzymasz wsparcie podczas tworzenia postaci oraz wyjaśnienie wszelkich mechanicznych pytań dotyczących DnD. Dodatkowo, wszystko co zdarzy się w czasie Twoich sesji, może mieć wpływ na wydarzenia kampanii które prowadzę online na swoich kanałach, czyli "Potrzaskanych", "Klątwy Strahda" (o ile uda im się wyleźć z Barovii), a także "Rogaczy" których rozpoczniemy niedługo. Ponadto na serwerze można zadawać pytania dotyczące samych kampanii, ale do tego nie potrzeba płacić. Link zapraszający będzie niżej.

Świniogrona ruszą oficjalnie na początku lutego, więc już zaraz :3

Opłata ta będzie przeznaczona na wykupienie narżędzi których używamy aby pomóc sobie oraz graczom w grze:
dndbeyond - aby karty postaci były w jednym miejscu,
roll20 plus - aby mieć więcej miejsca na mapy tokeny etc
inkarnate  - aby móc tworzyć mapy
legendkeeper - gdzie znajduje się wiki i mapa świata Świniogron
"wypłata" dla MG jako podziękowanie że chce im się spędzać czas dodatkowy poza grą aby to wszystko koordynować.
 

znajdziesz mnie tu:

https://www.youtube.com/channel/UCZ1-7Luz-fFyjOtqPm4WyCg - youtube oni on i gry gdzie się czasem pojawiam 

https://www.facebook.com/OniOnIGry/ - fp oni on i gry, gdzie się pojawiam

https://www.facebook.com/RPGadka/ - fp RPGadki, którą prowadzę razem z Diabłem

https://www.twitch.tv/diabellus - i kanał Diabła na którym RPGadka idzie live w piątki o 21:00, oraz gdzie gram w Numenerę we Wtorki

https://discord.gg/DQFgmvt - Server Discord Onionowej Rodzinki

https://www.facebook.com/cebula.na.emigracji/ - Cebulowy Blog emigracyjny do którego zbieram się aby wrócić...

https://www.youtube.com/watch?v=vj53xDPigNU - seria o RPG którą zaczynam na kanale PoGraMyTV.

https://www.instagram.com/the_leather_maker/ - insta na które czasem wrzucam rzeczy ze skóry/drewna

https://youtu.be/PU3Thcw4A5c kanał karczmarza na którym gram w młotka 4ed i w wiedźmina.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Zwierzak
Zwierzak
Próg: 51 zł
Paweł Wypyski
Paweł Wypyski
Próg: 20 zł
Hirtus
Hirtus
Próg: 21 zł
Adrian Bieńkowski
Adrian Bieńkowski
Próg: 21 zł
Marcin Żurawicz
Marcin Żurawicz
Próg: 10 zł
kodzop
kodzop
Próg: 21 zł