Strefa Patrona:

Czeladź
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
2

patronów

100 zł

miesięcznie

570 zł

łącznie

 

  Witam w świecie majsterkowego geeka, w świecie w którym pełno jest kreatywności, pomysłów i inspiracji! Tworzę i buduję rzeczy na różne okazje, jak i uczę się coraz to nowych rozwiązań, jeśli więc wzbudzają w Tobie ciekawość projekty, które niejednokrotnie są nieco szalone, ale dają ogrom radości, to to jest właściwe miejsce dla Ciebie!

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
20 %
100%
osiągnięto 20%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 400 zł
Materiały i Narzędzia!
Rozwijając się wymagane jest zainwestowanie coraz większych środków, ale wraz ze wzrostem kwoty będziemy mogli sobie pozwolić na coraz to bardziej szalone czy może bardziej użyteczne pomysły!

O Autorze

Witaj!

Nazywam się Alex i najkrócej mówiąc buduję rzeczy, bardzo miło mi Cię tutaj widzieć!

 

A skoro już tu jesteś to opowiem Ci trochę o mnie, jak i o tym czym się zajmuję.

Od bardzo dawna tworzę przeróżne konsktrukcje z rozmaitych dziedzin, zaczynając od strugania łuków w dzieciństwie, poprzez zabawę elektroniką, naukę programowania, spawania, lutowania, do budowy prostych przydomowych konstrukcji jak drewutnia czy meble ogrodowe.

W pewnym stopniu fascynuje mnie pozyskiwanie wiedzy, nauka technik i sposóbów, które ułatwiają wykonywanie określonych zdań. 

 

Od dawna również uczyłem się montażu filmów na własną rękę, sklejanie filmów z wakacji czy jednodniowych wypadów, pozwoliły rozwinąć się też w tej dziedzinie. Na pomysł żeby połączyć nierozłączne hobby którym jest majsterkowanie z nabytą wiedzą o montażu wpadłem dość niedawno, ale od tamtego czasu tempo pojawiania się kolejnych projektów wzrosło ogromnie, cały czas szukam inspiracji na nowe pomysły, jak i sposób na poprawienie już istniejących, zdażają się sytuacje w których snując się po sklepie budowlanym, uświadamiam sobie, że hej, chyba dałbym radę robić to lepiej, a przynajmniej na pewno taniej! Przeprosiłem się nawet na potrzeby kanału z elektroniką, która nie była moją mocną stroną i szczytem moich możliwości było zrobienie układu z żarówki kabla i baterii, a o ledach wiedziałem tyle, że mi nie działają :(

 

 

Przejdźmy może teraz do tego co najważniejsze, dlaczego założyłem Patronite?

Hobby które wybrałem jest dość kosztowne w realizacji, a mój studencki budżet często nie pozwala na zakup większej ilości materiałów, czy bardziej wyspecjalizowanych narzędzi. Dobrą wiadomością natomiast jest to, że finanse są moim jedynym ograniczeniem, a sam sukcesywnie wzbogacam wyposarzenie garażowego warsztatu o kolejne narzędzia, które pozwalają konstruować coraz to nowe rzeczy.

Oczywiście dochodzi tutaj też kwestia materiałów, których koszt bardzo mocno różni się w zależności od prezentowanych treści, znajdziecie u mnie pomysły na tanie gadżety, jak i również proces budowy czołgu, który był do tej pory największym projektem, ale już w tym momencie wykonałbym go inaczej, dlatego że do rodziny narzędzi wstąpiła właśnie spawarka, którę teraz uczę się obsługiwać, metodą prób i błędów oczywiście! :)

 

Wsparcie finansowe pozwoli na realizację coraz to większych projektów, mam aspirację stworzyć rzeczy które będą wbijać w fotel. Ląd zdobyty, została woda i powietrze, a na obie dziedziny zrodził mi się w głowie pomysł, chodź do ich realizacji jeszcze długa droga.

Pomoc patronów pozwoli na to, aby czas tych budowli nadszedł szybciej, a sam będąc widzem polskich jak i zagranicznych kanałów o podobnej tematyce, mam głowę pełną pomysłów na rzeczy przydatne, jak i te bardziej odjechane.

Za samo dotarcie do końca serdecznie dziękuję i gorąco pozdrawiam! :)

Galeria mediów