W Patronite od 14.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Witam! Moje Eco Pufki to ręcznie robione meble do twojego domu bądź ogrodu w kreatywnej oprawie stylu boho. W myśl idei upcyclingu nadaje wysłużonym oponą drugie życie przy użyciu linki jutowej i barwnych tkanin. Każda jest prawdziwym unikatem.

O Autorze


Wita was mało medialna „Ewcia„ usadzona wygodnie na EcoPufce?

                                                                               

   
   
   

Witam was w imieniu EcoPufek. Ja sama nie uważam się za osobę medialną ale postaram się to nieco zmienić specjalnie dla Patronów. Jestem za to bardzo kreatywna i daje upust swojej kreatywnej stronie tworząc EcoPufki. Zależy mi również na upcyklingu bo uważam , że jest to świetne rozwiązanie dla przyszłych pokoleń aby zadbać o środowisko. Jest to niezwykle ważny aspekt przyszłości całej planety. Takie działania choć bywają jak ziarnko piasku mogą owocować na wysoką skalę, inspirując pozostałych!         

 

„Eco Pufki” jak już wspomniałam to kreatywne meble do twojego domu i ogrodu. Są to najczęściej pufy, stoliki kawowe czy kufry jednak mogą też pełnić fukncje zamienne. I tak stolik stanie się wygodnym siedzeniem a pufa np. podnóżkiem? Myśle, że częste wykorzystanie precyzyjnie naklejonej linki jutowej czy mięciutkiej gąbki tapicerskiej i kolorowej tkaniny nadaje im ponadczasowego stylu boho. Linka jutowa jest naturalnym tworzywem pozyskiwanym z włókien roślinnych tak więc nie dość, że EcoPufki są produktem upcyklingu ale również nadaję im ekologicznego wizerunku. Zużyte już i niechciane opony często pozyskuje od sąsiadów czy znajduje porzucone w prze różnych miejscach. Nawet w pobliskim lesie! Różnie to bywa z tymi okolicznościami zdobywania moich opon ale faktem jest, że czy zalegają u kogoś na podwórku czy mają iść na przetopienie oszczędzam środowisko w jakimś stopniu zawsze! Daje im drugie bardzo funkcjonalne i kreatywne „życie” by mogły zdobić wasze domy czy ogrody. Tworze je z wielką pasją i z przyjemnością wyczekuje końcowych rezultatów! 

 

Stworzyłam już ich dość sporo przez okres czasu którym dysponowałam . Trwało to zaledwie kilka miesięcy i do tej pory instagram "EcoPufek" zyskał ponad 1000 śledzących a EcoPufki cieszą się sporym zainteresowaniem, również ze strony profesjonalnych (czego nie mogę powiedzieć o swojej działności na tym etapie) sklepów meblowych i z wyposażeniem domu. Współpracuje również przez ten niedługi okres czasu z lokalnym sklepem z rękodziełem gdzie póki co dwie EcoPufki "zamieszkały" i wyczekują domu na stałe.

Daję upust swojej kreatywnej stronie w przyjemny dla mnie sposób, bez wątpienia ale przy tym myślę nieco o skutkach ochrony środowiska. Zaczęłam też robić jutowe doniczki i w przyszłości może powstanie coś jeszcze innego. Jednak meble są najbliższe mojemu sercu. Sama mam mnóstwo pomysłowych projektów wciąż w głowie na EcoPufki ale chętnie wykonuje je na zamówienie wg. waszych upodobań i życzeń.

Ja i mój najlepszy przyjaciel>Tobi

Muszę tutaj również dodać, że każde najdrobniejsze wsparcie finansowe z waszej strony pozwoliłoby na dalszy rozwój EcoPufek, które są moją  pasją i łączą dwa niezwykle w moim życiu ważne elementy czyli zamiłowanie do rzeczy kreatywnych oraz ekologii Kochani! Z takim przesłaniem przejdę teraz do strategi rozwoju czyli postawionych EcoPufką celów.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem