Edward Słowianin Leh

W Patronite od 25.03.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 328

liczba Patronów: 330

15 patronów
390 zł miesięcznie
1 275 zł łącznie

Na zakup profesjonalnego sprzętu do nagrywania wieców i muzyki

1 500 zł

85%

osiągnięto

225 zł

brakuje

Myślę ,że zebranie tak niewielkiej kwoty pozwoli mi na zakupienie używanego aczkolwiek profesjonalnego sprzętu jak kamera, dyktafom zoom do dzwieku , mikrofon do nagrywania audycji , koncertów i muzyki w przyzwoitej jakości w cleu uprzyjemnienia zdobywania wiedzy w pełnej jej okazałości.

Otwarcie Radia internetowego

3 000 zł

42%

osiągnięto

1 725 zł

brakuje

W związku z aktywną działalnością , postanowiłem wraz z grupa moich dzielnych druhów założyć internetowe radio , które na bieżąco bez cenzury będzie opowiadać prawdziwą historię, relacje świadków historycznych wydarzeń oraz bieżące odkrycia archeologiczne , a takżre relacje z bezpośrednich poszukiwań jakie czynimy podróżując po ziemiach słowiańskich.Mamy wszystko gotowe , jednak potrzebne sa środki na działanie: serwer,mikrofony, dźwięk , kamerę. W związku z tym iż nie dajemy się sponsorować dużym firmom i tylko ze wspólnych pieniędzy działając będziemy niezależni od jakichkolwiek nacisków czy wymuszeń tzw. poprawności Mile widziana i fizyczna pomoc w postaci przyłączenia do naszych działań. Sława i Chwała Sławianom, Rzeczpospolitej!!!

Na zakup nowszego sprzętu do montażu filmów

4 000 zł

31%

osiągnięto

2 725 zł

brakuje

Z czasem wynikła potrzeba zakupu lepszego laptopa (chodzi o mobilność lepsza niz stacjonarny komputer) gdyż mój stary laptop okazuje sie za slaby do wiekszych montażów zwłaszcza w wysokiej jakości. Zwłaszcza przy montażu z dużą ilością zdjęć i tekstów , co poprze szybszy sprzęt pozwoli zwiększyć tempo oraz jakość realizowanyh filmów.
Zostań Patronem