Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

15 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Elektrotesty czyli program na platformie Youtube na którym przedstawiam porady, opinie, testy jak i proste konstrukcje elektroniczne. Moim głównym celem jest przedstawienie elektroniki w bardzo prosty sposób tak aby każdy, nawet ktoś kto nie miał z tym do czynienia, był w stanie stworzyć coś swojego.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Plan Podstawowy
Taka kwota miesięcznie naprawdę bardzo mocno zasili mój budżet, więc będę mógł pozwolić sobie na większą swobodę w dobieraniu tematyki na moim kanale. Oznacza to że przynajmniej raz w miesiącu kupie jakiś ciekawy przedmiot do testów ( typu: oświetlenie, lutownica, zasilacz itp. ) który następnie będzie do wygrania na moim kanale. Reasumując: raz w miesiącu test + konkurs z nagrodą :D
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Plan Rozszerzony
He Hej! Taka kwota to szaleństwo! Gdyby jednak udało się ją zgromadzić, to albo zwiększam ilość rzeczy testowanych na kanale albo testujemy coś droższego. Dodatkowo otwieram również zamkniętą grupę na Facebooku, gdzie moi wszyscy Patroni będą mogli decydować za pomocą ankiety jaki sprzęt będzie testowany na moim kanale.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 2000 zł
Główny cel
Taka kwota to już naprawdę wyzwanie. Przy takim poziomie mogę spokojnie skupić się na robieniu filmów, więc postaram się publikować jeden lub dwa w tygodniu. Dodatkowo na kanale rozpocznę nową serię filmów związanych z Arduino! Czyli możecie spodziewać się konstrukcji z tematu robotyki :D Bonusy z pozostałych dwóch progów oczywiście pozostają bez zmian.

O Autorze

Cześć! Z tej strony Łukasz. Skoro tu jesteś, to zapewne znasz już mój kanał, a jeżeli nie, to zapraszam Cię pod ten adres: http://www.youtube.com/user/killof007 .

Na kanale zajmuję się szeroko pojętym tematem elektroniki. Moim głównym celem jest pokazanie, że elektronika nie jest wcale taką trudną dziedziną. Konstrukcje, które pojawiają się na kanale  staram się pokazać tak, aby każdy mógł je wykonać w domowych warunkach. 

Elektronika wcale nie musi być wiedzą tajemną, zarezerwowaną tylko dla wybrańców. Liczy się sposób przekazywania informacji i wzbudzenie zainteresowania u Odbiorcy. Chętnie poświęciłbym się  temu dziełu i zająłbym się tym profesjonalnie, ale z prozaicznego powodu jest to niemożliwe. Moja aktualna sytuacja finansowa mi na to zwyczajnie nie pozwala. Ktoś w końcu musi płacić te nieszczęsne rachunki :). Jeżeli chciałbyś mi pomóc w dalszym kontynuowaniu mojej szlachetnej misji to zapraszam Cię  do współpracy! Myślę że odrobina mojej pasji połączona z Waszym gestem i chociażby symbolicznym wsparciem finansowym może tutaj zdziałać cuda :) 

Wspólnie możemy osiągnąć bardzo wiele! Wykorzystajmy drzemiący w nas potencjał i entuzjazm. Jeżeli elektronika to także Wasza pasja, to działajmy razem! Teraz abo nigdy! :)

PS dla Niewtajemniczonych: aby dać wam Pojęcie  o mojej pasji przedstawiam Wam przykładowe odcinki z mojej tematycznej serii na YouTube:

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Pięć złotych... Niby tak mało, lecz jak to mawiają "grosz do grosza, a będzie kokosza". Każdy grosz zbliża mnie do celu głównego, w zamian mogę Ci zaproponować przybicie "wirtualnej piątki " .
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
No 15 złoty to już niezła sumka. Każdy, kto zdecyduje się wesprzeć mnie taką kwotą otrzyma dostęp do nowych filmów na 3 dni przed ich oficjalną publikacją.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Super! Jesteś niesamowity! Za taką kwotę oferuje Tobie nagrody z poprzednich progów a dodatkowo twoje imię i nazwisko lub ksywka znajdzie się w napisach końcowych odcinka ( w zakładce Patroni ).
Zostań patronem
60 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Na tym progu stajesz się moim Wirtualnym Partnerem. Poza moją dozgonną wdzięcznością dostajesz dostęp do nagród z wszystkich poprzednich progów oraz dodatkowo raz na jakiś czas otrzymasz ode mnie upominek bezpośrednio związany z moim kanałem ( może kubek, może T-shirt, może inna niespodzianka :D ) .
Zostań patronem
120 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Gratulacje dotując mój kanał na takim progu stajesz się Wirtualnym Współtwórcą. Dostajesz bezpośredni kontakt do mnie poprzez Facebook, gdzie możesz bezpośrednio zadać mi dowolne pytanie bądź porozmawiać ze mną o kolejnych odcinkach.
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Ten próg jest zarezerwowany dla strategicznych sponsorów, którzy oczywiście oprócz nagród z poprzednich progów otrzymają: ( do wyboru ) tarczę reklamową z logo swojej firmy na początku odcinka lub wzmiankę polegającą na tym, że Patron zostanie wymieniony na początku programu jako Oficjalny Partner Odcinka!
Zostań patronem

Polecani Autorzy