Fenrir V U Games

W Patronite od 21.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1853

liczba Patronów: 1847

1 patron
10 zł miesięcznie
70 zł łącznie
Hej!!! Witam wszystkich z tej strony Fenrir. Zajmuję się wczesnośredniowieczną rekonstrukcją historyczną wikingów, pływam też na ich łodziach ale poza tym bardzo lubię grać w gry, oglądać seriale, czytać książki i rozmawiać z ludźmi na różne tematy, od pewnego czasu nagrywam też na YouTube ;)

O Autorze

Witam!!!

Jestem twórcą na kanale YouTube o nazwie Fenrir V U Games, poza kanałem zajmuję się również wczesnośredniowieczną rekonstrukcją historyczną epoki wikingów którą również zamierzam wplatać w swój kontent na YT.

Od dziecka interesowałem się sztukami walki oraz bronią białą, z wiekiem doszła do tego historia, mitologia itd przez co zająłem się rekonstrukcją historyczną, ale poza tym bardzo lubię też grać w gry, czytać książki i komiksy, oglądać seriale i filmy, robić zdjęcia oraz nagrywać filmy.

Od bardzo dawna myślałem nad twórczością na YouTube jednakże warunki oraz sprzęt mi na to nie pozwalały, kiedy jednakże udało mi się złożyć lepszy komputer i zmieniłem lokum zacząłem realizować swój dawny plan, uczyć się nagrywać i montować filmy, może nie jestem w tym najlepszy ale zamierzam wpleść w to swoją pasję, wiedzę i dać z siebie wszystko, jednakże sprzęt i technologia się zmieniają, idą wciąż do góry tak samo jak i ceny.

Konto na Patronite założyłem ponieważ chcę móc nagrywać dla wszystkich zainteresowanych, jak najlepszej jakości filmy, najnowsze gry itp, a by nadążać z technologią, grami i jeszcze opłacić takie rzeczy jak prąd, internet itp plus móc stabilnie żyć, oczekuję że ktoś doceni moją twórczość i wesprze mnie bym mógł to spełniać.

►Twitch : https: //www.twitch.tv/fenrirvanulvenborpl
►YouTube : https://www.youtube.com/channel/UC1l-UOgwXHN-ra3_Qo1THGA?view_as=subscriber ►Fanpage: https://www.facebook.com/Fenrir.V.U.Games
►Groupa FB: https://www.facebook.com/groups/FenrirVUGames/
►Instagram : https://www.instagram.com/fenrirvanulvenborpl/
 
Będę serdecznie wdzięczny za każde uznanie i wsparcie mojej działalności.
Pozdrawiam!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Najnowsi Patroni