Flamenco - Karolina Łucznik

W Patronite od 22.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
135 zł łącznie
Prowadzę Kanał na YouTube związany z tańcem flamenco. Publikuję treści edukacyjne, np. cykl lekcji gry na kastanetach "Kawa z kastanietami", a także udostępniam swoje występy. W przyszłości planuję uzupełnić kanał o tematy związane ze stepowaniem oraz tworzeniem choreografii.

O Autorze

Jestem choreografką, tancerką i pedagogiem tańca hiszpańskiego i flamenco. Mieszkam i tworzę w Warszawie. Od wielu lat podnoszę swoje umiejętności podczas wyjazdów do Hiszpanii, gdzie szkolę się u mistrzów tego gatunku. Od 2004 roku prowadzę zajęcia w Szkole Tańca Flamenco Triana w Warszawie. Regularnie występuję jako solistka z uznanymi artystami flamenco zarówno w najznamienitszych salach koncertowych w Polsce (Narodowe Forum Muzyki, Filharmonia Narodowa w Warszawie, Filharmonia Łódzka, Filharmionia Świętorzyska), jak i w domach kultury, a także w bardziej kameralnych klubach muzycznych (Blue Note, Klubokawiarnia Mleczarnia, Galeria Sowa). Moje mocne strony to przede wszystkim gra na kastanietach, stepowanie  oraz taniec w sukni z trenem - bata de cola. Taniec traktuję przede wszystkim jako środek do wyrażenia emocji płynących z muzyki.

Zorganizaowałam trzy ogólnopolskie trasy koncertowe przybliżające sztukę flamenco polskiemu widzowi: „Flamenco Contratiempo” (2017, 2020) oraz „Entre Flamencos” (2019).

Prowadzę kanał na YouTube, w którym dzielę się z widzami moją pasją, a także umieszczam filmy instruktażowe związane z flamenco - cykl lekcji gry na kastanietach "Kawa z kastanietami".

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem