Avatar użytkownika

Magdalena Czechoska

0
patronów
0 
miesięcznie
320 
łącznie
0
patronów
0 zł 320 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję, każda złotówka przybliża mnie do realizacji marzeń! Obserwuj mnie na FB, gdzie zamieszczam wskazówki treningowe i relacje z moich ultra treningów.
10 zł miesięcznie
Bardzo Ci dziękuję, że zdecydowałeś się na wsparcie. Razem możemy więcej! Za 10 zł otrzymasz moje zdjęcie z treningu z podziękowaniem :)
50 zł miesięcznie
Super, że zdecydowałeś się na taką kwotę! W zamian otrzymasz ode mnie krótki filmik z 3 moim zdaniem najbardziej efektywnymi ćwiczeniami na wybrane partie ciała.
100 zł miesięcznie
Dzięki Tobie mogę odważniej spoglądać w przyszłość! W zamian przygotuję dla Ciebie 1 trening typu Full Body Workout wraz z poradą żywieniową, uwzględniając Twoje dolegliwości, cele sylwetkowe oraz indywidualne możliwości :)
500 zł miesięcznie
Dziękuję! To wielka hojność z Twojej strony. Jestem bardzo wzruszona i wdzięczna. Mając w Tobie tak ogromne wsparcie jestem pewna, że nie podam się w drodze do obranego celu!
W zamian przygotuję dla Ciebie 8 instruktaży treningowych na każdy miesiąc subskrypcji, uwzględniając Twoje dolegliwości, cele sylwetkowe oraz indywidualne możliwości.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Magdalena Czechoska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Magdalena Czechoska - Trener Personalny, miłośniczka i pasjonatka ultramaratonów górskich, mama trójki. Uprawia aktywne życie, nastawione na pracę z ludźmi i samodoskonalenie się w roli trenerki. Marzy o własnej aplikacji treningowej i biegach po najdalszych zakątkach świata.

Mam na imię Magda i od 10 lat pasjonuje się sportem. Na początku była to forma odreagowania stresów i problemów codziennych związanych z niepełnosprawnością mojego najmłodszego synka. Jestem mamą, a dzieci są moją największą miłością. To dzięki nim właśnie zmieniłam całe moje życie i ukierunkowałam się na ruch. Sport pomógł mi przetrwać najgorsze zwątpienia, a dzięki szkoleniom z treningu funkcjonalnego i personalnego, mogłam jeszcze lepiej ćwiczyć z moim Antosiem, który objęty jest rehabilitacją ze względu na niedowład prawostronny. Od 6 lat pracuję jako trener personalny w klubie tylko dla kobiet w każdym wieku. Nie wyobrażam sobie innej formy działania, niż praca z ludźmi i uświadamiania ich jak ważny dla zdrowia i naszej psychiki jest sport. Chciałabym doskonalić się i wzbogacać swoją wiedzę, tak żeby być jeszcze lepszym trenerem i domowym "rehabilitantem".

Moją największą pasją są ultramaratony górskie. Miałam przyjemność oswajać w biegu szlaki w Polsce, Słowacji, Hiszpanii i Czarnogórze, organizuje własne biegi z plecakiem po Tatrach. Od niedawna rejestruje moje marszobiegi w postaci vlogów. Marzę o biegach w dalekich przestrzeniach górskich, piszę książkę "Ultra love" i autorskie e-booki treningowe.

Riano Trail Run - wygrany bieg w Hiszpanii. Riaño Trail Run - wygrany bieg w Hiszpanii.

 

Obecnie rehabilitacja i sprzęt rehabilitacyjny Antosia pochłania bardzo dużo środków finansowych, dlatego też postanowiłam założyć swój profil, żeby poszukać ludzi o wielkim sercu, którym mam nadzieje oddam także część siebie i swojego doświadczenia. Zbieram na sprzęt do nagrywania górskich wypraw, akcesoria treningowe, wyposażenie na wyprawy biegowe i wreszcie na podróże, które przybliżą mnie do realizacji swoich marzeń.

Od wielu lat prowadzę swój profil Flying Shoes - na FB i Instagramie - gdzie często z przymrużeniem oka, dzielę się pasją i codziennością, która nie zawsze jest łatwa. Moim celem jest zarażać innych dobrą energią, motywować do działania i pokazywać, że nawet w najgorszym położeniu można znaleźć swoje miejsce na ziemi, w którym czujemy się spełnieni i szczęśliwi. Chciałabym zachęcać do aktywności mamy, które znalazły się w podobnym położeniu, bo silne ciało w przypadku opieki nad małymi dziećmi z niepełnosprawnością ruchową, gwarantuje lepsze funkcjonowanie w codziennym życiu. Wiem to po sobie, bo nie raz cierpiałam na przeciążony odcinek kręgosłupa. Pragnę też zarażać innych pasją do górskiego biegania i eksplorowania świata w biegu. 

Znajdziesz mnie na Facebook: https://www.facebook.com/mflyingshoes/

Instagram: https://www.instagram.com/flyingshoes.pl/?hl=pl

Blog: http://www.flyingshoes.pl

od niedawna prowadzę też kanał na YT, gdzie będę zamieszczać vlogi z przygotowań do biegów górskich, treningi oraz relacje z zawodów: http://https://bit.ly/2WuXNSc

 

Cele Autora

Wyprawy górskie i wyposażenie z nimi związane. Inne cele treningowe.
  • 5 000 zł
  • 4 680 zł brakuje
6%
Moim marzeniem jest jak najczęściej być w drodze, dalej eksplorować świat biegiem, poznając nowe szlaki w Polsce i na świecie. Zbieram na wyjazdy, sprzęt treningowy i urządzenia do rejestrowania wspomnień na blogu i YT. Ponadto chciałabym dalej rozwijać się i szkolić jako trener, a swoje umiejętności oddawać innym. Każda cegiełka będzie odkładana też na samochód, którym będę podróżować z moimi dziećmi. Jestem pewna, że dobro które daje - powraca i cieszę się, że możecie być tego częścią.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Magdalena Czechoska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
Alan Dawidowicz
Alan Dawidowicz
5 zł
Magdalena Urbaniak
Magdalena Urbaniak
5 zł
Anonimowy patron
5 zł
Natalia Wojciechowska
Natalia Wojciechowska
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.