Grupa Edukacji Nowoczesnej

W Patronite od 21.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Grupa Edukacji Nowoczesnej powstała w 2019 r. Przez 3 lata przed otwarciem działalności przygotowywaliśmy materiały edukacyjne zgodnie z podstawą programową, które finalnie zostały sprawdzone przez nauczyciela mianowanego z wieloletnim stażem, wszystko by młode pokolenie czerpało radość z nauki.

O Autorze

Grupa Edukacji Nowoczesnej

 

O nas:

Nasza współpraca nad projektem rozpoczęła się kilka lat przed założeniem firmy. Na początku 2016 r. Wiedzieliśmy tylko, że chcemy połączyć siły i stworzyć dobry, innowacyjny produkt a nasza firma będzie nosić nazwę GEN, co miało nawiązywać bezpośrednio do naszych więzów rodzinnych. Rozpoczął się etap badania rynku i domowych eksperymentów. Do połowy 2016 roku mieliśmy już wiele wstępnych projektów i zarysy kosztów. Poszukując informacji w sieci, natknęliśmy się na program „Aktywna tablica”. Dowiedzieliśmy się, że coraz więcej szkół podstawowych w Polsce otrzymuje dofinansowanie na nowy sprzęt multimedialny. Wpadliśmy wtedy na pomysł, by naszą twórczość wydać w formie programu komputerowego na tablice multimedialne, co wpisywałoby się w koncepcję innowacyjnego produktu, jaki chcieliśmy stworzyć na początku. Zachęcało nas również rosnące z roku na rok potencjalne grono odbiorców. Od tamtej pory nasze prace obrały zupełnie nowy kierunek.

 

Cele:

Głównym celem naszej działalności jest edukowanie młodego pokolenia w klimacie sprzyjającym uczeniu się. Poprzez naszą działalność chcemy, by młode pokolenie polubiło naukę oraz aby ta przestała kojarzyć się z nudą. Uświadomić, że jest kluczem do lepszego życia, a zebrana przez Ciebie wiedza jest czymś, z czego możesz być dumny. Chcemy zaszczepić w Tobie miłość do edukacji już od najmłodszych lat, więc dołożyliśmy wszelkich starań, abyś mógł przyswajać elementarną wiedzę w wyniku dobrej zabawy.

 

O Aplikacji:

Zastanawialiśmy się, w jaki sposób zachęcić dzieci do nauki, jak sprawić by młode umysły brały aktywny udział w zajęciach i chciały uczyć się same. Wystarczyło spojrzeć na to jeszcze raz, tym razem oczami dziecka.

Aplikacja „Oczami dziecka” została stworzona dla rodziców, korepetytorów oraz nauczycieli jako pomoc do nauczania wczesnoszkolnego na systemy Windows. Jest intuicyjna i prosta w obsłudze, dzięki temu każdy rodzic może wcielić się w rolę nauczyciela i wspólnie z dzieckiem przeżyć wspaniałą przygodę. Młodzież pracująca z naszym programem bardzo się angażuje oraz czerpie radość z nauki. Aplikacja zawiera 6 działów głównych, w których umieszczonych jest około 20 tysięcy zadań.

 

 

 

Film zawiera instrukcję instalacji oraz pełną charakterystykę działów aplikacji

„Oczami dziecka”.

W sprawach związanych ze złożeniem zamówienia licencji, obsługi technicznej, lub innych pytań odnośnie do aplikacji pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Pytania można kierować do nas drogą mailową:

grupa.gen@gmail.com

Ogólne warunki licencyjne dostępne są na naszej stronie internetowej:
gen.edu.pl

 

Podsumowanie:

Zajmujemy się promocją oraz sprzedażą naszej autorskiej aplikacji edukacyjnej od 2019 roku. Firma bardzo szybko się rozwijała, w krótkim czasie zyskaliśmy zaufanie wielu szkół podstawowych w całej Polsce. Radując się z uzyskanego wyniku, inwestowaliśmy nowe fundusze, by w dalszym ciągu rozwijać nasze dzieło. Niestety szyki całkowicie pokrzyżowała nam pandemia.

Obecnie mamy problem ze sprzedażą wynikający z brakiem możliwości zaprezentowania aplikacji osobiście, niepewnej sytuacji w edukacji, braku środków placówek itp. Jeśli nie znajdziemy sposobu na poszerzenie rynku zbytu, będziemy zmuszeni zamknąć działalność, na której powstanie poświęciliśmy 5 lat.

Przechodzimy bardzo trudny okres i każda forma wsparcia jest mile widziana.

Dziękujemy.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika