Strefa Patrona:

7

patronów

190 zł

miesięcznie

8600 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
205
miesięczne wsparcie
252
liczba patronów

  Game Troll to najpopularniejsze w Polsce miejsce w Internecie skąd gracze czerpią informacje na temat gier planszowych, karcianych i bitewnych. Pomóż nam tworzyć coraz lepsze materiały! Link do naszego programu: https://www.youtube.com/user/GameTrollTV

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
38 %
100%
osiągnięto 38%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 310 zł
Koszty podstawowe
Podstawowy cel budżetowy - dzięki jego osiągnięciu sfinansuję część bazowych kosztów swojej działalności związanych z opłatą za programy pozwalające na profesjonalny montaż materiałów. Zobaczycie więcej wstępów w wersji PRO i wiele więcej ;) Dziękuję za wsparcie!
0%
12 %
100%
osiągnięto 12%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1310 zł
Koszty pracy
O tak, ta kwota pozwoli mi już na sprawne działanie na Youtube. Dzięki niej będę mógł więcej czasu poświęcić na stworzenie nowych, świetnych materiałów, a także na częstsze niż zazwyczaj wizyty na innych konwentach!
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2310 zł
Profesjonalizacja kanału
Aż tyle? Super! Pamiętacie jak czasem czekacie na film, czekacie i czekacie...i nie ma? Prawdopodobnie zajmuje się totalnie czymś innym i po prostu nie mam czasu na zrobienie kolejnego materiału, a wierzcie mi, a moja Żona to potwierdzi, jestem wtedy totalnie nieznośny dla otoczenia, jak nie mogę zająć się tym co kocham, czyli planszówkami.
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3810 zł
Zawód - recenzent gier planszowych
O tym, w chwili pisania, nie śmiem nawet jeszcze marzyć, czas pokaże, czy to czym się zajmuje jest pracą, czy jeszcze tylko hobby. Czy mogę się tym zająć w pełnym zakresie, dostarczając Wam najnowszych informacji w poniedziałkowych skrótach ze świata gier planszowych? Czy mogę jeździć na różne konwenty, spotykać się z Wami i grać do rana? Czas pokaże.

O Autorze

Od ponad siedmiu lat prowadzę program o grach planszowych, karcianych i bitewnych o nazwie Game Troll TV. Moim celem nie jest tylko recenzowanie gier. To jedynie środek do celu jakim jest promowanie fantastycznej rozrywki jaką są gry planszowe! Do tej pory udało mi się wciągnąć potężną grupę graczy w ten rewelacyjny świat, dzięki temu jest nas coraz więcej, 

Jakie są moje plany? Zająć się tym na pełen etat, być pierwszym, pracującycm 24H (no może bez przesady, ale pokazuje to moją determinację) recenzentem, który da polskim graczom świetne materiały, zorganizuje w rożnych miastach konwenty i ściągnie jeszcze więcej fanów planszówek...którzy jeszcze nie wiedzą o tym, że nimi są ;) 

Jeśli uda spełnić się pierwszy próg co miesiąc będę wybierał jedną osobę spośród patronów i ta dostanie ode mnie grę niespodziankę ;) 

Od czego zacząć przygodę z planszówkami?
Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

10 zł / miesiąc
patroni: 4
Dycha to już konkretna sprawa! W zamian za takie wsparcie dodam Was do specjalnie na te potrzeby stworzonej tajnej grupy na Facebooku, gdzie dowiesz się jakie recenzje przygotowujemy na najbliższy miesiąc, zyskasz wpływ na ich kolejność, a także poznasz pewne sekrety planszówkowego świata ;)

Nie masz Facebooka? Nie ma problemu, będę wysyłał nieposiadającym tego narzędzia specjalny newsletter!
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Ta kwota to już poważne wsparcie, dlatego na końcu każdego filmu będę umieszczał listę patronów (za ich zgodą) i stworze w ten sposób Game Trollowy "Hall of Fame". Oczywiście do tajnej grupy z poprzedniego progu również zostaniesz dodany drogi widzu! Poznasz tam nasze plany na najbliższe recenzje i weźmiesz udział w głosowaniu jaką grę bierzemy na warsztat :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 3
No to masz szeroki gest niczym wersji gry Monopol! No to ja też. Co miesiąc spośród patronów z tego progu, będę losował (oczywiście na tajnej grupie z poprzedniego progu do której dostęp też dostaniesz) nowiutką, nie graną przez nikogo, w błyszczącej folii grę. Jeśli masz szczęście to spróbuj, jeśli nie...to też, może zacznie się Twoja przełomowa passa? :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
O rety! Nie sądziłem, że mam tak chętnych do pomocy widzów! Wielkie podziękowania! Przystępując do tego progu otrzymujesz wszystko co poniżej, plus dodatkowy los do comiesięcznego losowania :)
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Totalny odjazd i szaleństwo! Ten próg przewidziany jest dla wydawców i sklepów. Jeśli zdecydujesz się na tę kwotę możesz liczyć na moją pomoc w reklamie Twojego produktu, czy sklepu! :)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK