Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
12

patronów

420 zł

miesięcznie

6800 zł

łącznie

Piotr Jasik, zwany często Game Trollem, bo taki sam program na Youtubie o grach planszowych prowadzi. Nie jest mu obce prawie nic co w minimalnych wymaganiach sprzętowych ma wpisane "stół" lub "podłoga", bo mniej więcej tyle trzeba by pograć w gry planszowe, karciane, czy bitewne. Organizator warszawskiego festiwalu z grami o nazwie "Rzuć Kostką".

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
84 %
100%
osiągnięto 84%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 80 zł
Koszty podstawowe
Podstawowy cel budżetowy - dzięki jego osiągnięciu sfinansuję część bazowych kosztów swojej działalności związanych z opłatą za programy pozwalające na profesjonalny montaż materiałów. Zobaczycie więcej wstępów w wersji PRO i wiele więcej ;) Dziękuję za wsparcie!
0%
28 %
100%
osiągnięto 28%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1080 zł
Koszty pracy
O tak, ta kwota pozwoli mi już na sprawne działanie na Youtube. Dzięki niej będę mógł więcej czasu poświęcić na stworzenie nowych, świetnych materiałów, a także na częstsze niż zazwyczaj wizyty na innych konwentach!
0%
16 %
100%
osiągnięto 16%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2080 zł
Profesjonalizacja kanału
Aż tyle? Super! Pamiętacie jak czasem czekacie na film, czekacie i czekacie...i nie ma? Prawdopodobnie zajmuje się totalnie czymś innym i po prostu nie mam czasu na zrobienie kolejnego materiału, a wierzcie mi, a moja Żona to potwierdzi, jestem wtedy totalnie nieznośny dla otoczenia, jak nie mogę zająć się tym co kocham, czyli planszówkami.
0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3580 zł
Zawód - recenzent gier planszowych
O tym, w chwili pisania, nie śmiem nawet jeszcze marzyć, czas pokaże, czy to czym się zajmuje jest pracą, czy jeszcze tylko hobby. Czy mogę się tym zająć w pełnym zakresie, dostarczając Wam najnowszych informacji w poniedziałkowych skrótach ze świata gier planszowych? Czy mogę jeździć na różne konwenty, spotykać się z Wami i grać do rana? Czas pokaże.

O Autorze

Od ponad pięciu lat prowadzę program o grach planszowych, karcianych i bitewnych o nazwie Game Troll TV. Moim celem jest nie tylko recenzowanie gier. To jedynie środek do celu jakim jest promowanie fantastycznej rozrywki jaką są gry planszowe! Do tej pory udało mi się wciągnąć potężną grupę graczy w ten rewelacyjny świat, dzięki temu jest nas coraz więcej, 

Jakie są moje plany? Zająć się tym na pełen etat, być pierwszym, pracującycm 24H (no może bez przesady, ale pokazuje to moją determinację) recenzentem, który da polskim graczom świetne materiały, zorganizuje w rożnych miastach konwenty i ściągnie jeszcze więcej fnów planszówek...którzy jeszcze nie wiedzą o tym, że nimi są ;) 

Od czego zacząć przygodę z planszówkami?

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Może Ci się wydać, że to drobna kwota, ale pamiętaj, że czasem właśnie "piątka" na kostce może uratować Ci skórę w niejednej grze! Tak więc dziękuję bardzo i podziękuje osobiście jeśli kiedyś się spotkamy!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 4
Dycha to już konkretna sprawa! W zamian za takie wsparcie dodam Was do specjalnie na te potrzeby stworzonej tajnej grupy na Facebooku, gdzie dowiesz się jakie recenzje przygotowujemy na najbliższy miesiąc, zyskasz wpływ na ich kolejność, a także poznasz pewne sekrety planszówkowego świata ;)

Nie masz Facebooka? Nie ma problemu, będę wysyłał nieposiadającym tego narzędzia specjalny newsletter!
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 1
Ta kwota to już poważne wsparcie, dlatego na końcu każdego filmu będę umieszczał listę patronów (za ich zgodą) i stworze w ten sposób Game Trollowy "Hall of Fame". Oczywiście do tajnej grupy z poprzedniego progu również zostaniesz dodany drogi widzu!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 5
No to masz szeroki gest niczym wersji gry Monopol! No to ja też. Co miesiąc spośród patronów z tego progu, będę losował (oczywiście na tajnej grupie z poprzedniego progu do której dostęp też dostaniesz) nowiutką, nie graną przez nikogo, w błyszczącej folii grę. Jeśli masz szczęście to spróbuj, jeśli nie...to też, może zacznie się Twoja przełomowa passa? :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
O rety! Nie sądziłem, że mam tak chętnych do pomocy widzów! Wielkie podziękowania! Przystępując do tego progu otrzymujesz wszystko co poniżej, plus dodatkowy los do comiesięcznego losowania :)
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Totalny odjazd i szaleństwo! Ten próg przewidziany jest dla wydawców i sklepów. Jeśli zdecydujesz się na tę kwotę możesz liczyć na moją pomoc w reklamie Twojego produktu, czy sklepu! :)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz