W Patronite od 05.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 163

liczba Patronów: 128

50 patronów
975 zł miesięcznie
4 505 zł łącznie
Garage Makezone - portal dla majsterkowiczów. Pokazujemy technikę, uczymy jak zrobić coś samemu, dzielimy się wiedzą i realizujemy nasze autorskie projekty związane z drukiem 3D, laserami, maszynami CNC, elektroniką i programowaniem.

O Autorze

Garage Make Zone powstał jako platforma, za pomocą, której pragniemy dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniami z zakresu druku 3D, elektroniki obsługi i budowy maszyn CNC w skrócie ujmując Majsterkowania.

Piszemy artykuły, nagrywamy filmy, udzielamy się w grupach tematycznych i staramy się zarazić naszą pasją jak najwięcej osób!

Możecie nas znaleźć na Facebook’u!

Prowadzimy również grupy wsparcia technicznego dla użytkowników Drukarek 3D oraz Majsterkowiczów. Linki do grup znajdziecie tutaj:

http://garage-makezone.eu/grupy-fb/

Prowadzimy kanał YouTube gdzie prezentujemy własne projekty modyfikacje, recenzje, tutoriale. https://www.youtube.com/channel/UCFXql2ulfybkKO0qT_HHzKQ

Zapraszamy serdecznie , nie liczy się miejsce… Liczy się IDEA. Tą właśnie ideą chcemy się z wami dzielić, ideą tworzenia. Małego, wielkiego? Nieważne. Każdy projekt to coś wielkiego.

http://garage-makezone.eu 

Tomasz i Sara 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem