Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Grafikowanie powstało z potrzeby tworzenia oraz potrzeby dzielenia się zdobytą wiedzą z innymi. Obraca się wokół tematów rysowania, malowania, kreślenia kart komiksu i opowiadania historii.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Cześć, czołem kluski z rosołem.

Nazywam się Mariusz Kuszaj ale znany jestem szerzej jako Marius. Jestem grafikiem, rysownikiem, ilustratorem, animatorem i komiksiarzem - tak zawodowo jak i hobbystycznie.

 


Przeglądając bogate (choć głównie śmieciowe) zasoby internetu w celu graficznego samorozwoju musiałem korzystać głównie z anglojęzycznych źródeł, bo tych polskojęzycznych było jak na lekarstwo.

Tym niemniej nie żałuję. Miałem okazję wchłonąć sporo wiedzy i poprawić nieco swój angielski.

W pewnym momencie przyszło mi do głowy, że właściwie to mógłbym podzielić się trochę swoją wiedzą z innymi, którzy słabiej znają angielski, nie wiedzą gdzie szukać informacji lub po prostu chcą zacząć przygodę z grafiką, rysowaniem i ogólnie tworzeniem.

Tak powstał pomysł na stworzenie miejsca gdzie mógłbym podzielić się doświadczeniem i zainspirować innych do sięgnięcia po ołówek.


I tu właśnie pojawiasz się ty mój drogi przyszły mecenasie. Jak każdy człowiek mam swoje wydatki i ograniczony dobą czas. Ty zaś wzorem barokowych wielkich mecenasów sztuki możesz zdjąć ze mnie odrobinę codziennych wydatków w ramach croudfoundingu, a ja dzięki temu poświęcę swój czas żeby inspirować i uczyć innych.

 

 

Na “Grafikowanie” składają się:

 

Kanał na YouTube

Blog

Profil Facebook

Profil Google+


Póki co materiały video kręcę kamerką telefonu komórkowego. Fajnie byłoby w przyszłości móc tworzyć materiały przy użyciu kamery cyfrowej lepszego sortu. Toteż gdyby ktoś miał akurat zbędną i chciał oddać ją w twórcze ręce to wskazuję na siebie jako beneficjenta.


Socjaliści do piekła

 

Ponadto byłem autorem web-komiksu “Socjaliści do piekła”. Możesz kojażyć go z takich hitów jak:


Piszę o nim w czasie przeszłym, bo już od dawna nie publikuję nowych odcinków i nie zanosi się na wznowienie. Tym niemniej można sobie poprawić humor obecną tam już treścią.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook