Strefa Patrona:

Autor
0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jestem YouTube'rem. Nagrywam dla was głównie GTA, skupiam się na rzetelnym przeglądzie nowości i zawartości dodatków wydanych przez twórców gry :)

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 50 zł miesięcznie
brakuje 50 zł
Kieszonkowe dla mnie
5 dyszek miesięcznie na gierkę do nagrania lub inne mniejsze wydatki. Oczywiście nie kupię nic, czego Wy nie chcielibyście oglądać, dlatego też będziemy razem wybierać gry w ankietach.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 250 zł
Losowanko dla Was!
Zawsze chciałem aby na moim kanale można było coś wygrać. No i teraz jest na to okazja! Będziemy sobie losować Gry lub Karty Shark, a zwycięzca sam sobie wybierze nagrodę, żeby się nie okazało, że ktoś kto nie ma GTA dostanie kartę lub na odwrót :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 550 zł miesięcznie
brakuje 550 zł
Sprzęt i rozwój kanału
Jak niektórzy widzą nie gram na ustawieniach, które stają się powoli standardem na YT. Oczywiście głównym elementem mojego kanału jest GTA, a moim małym marzeniem jest nagrywać to GTA w 60 klatkach na sekundę i odstawić w końcu nagrywanie programem Nvidia Shadowplay. Sami widzicie, że jakość pozostawia wiele do życzenia, ale wyciskam ostatnie soki z mojego PC'ta.
Oprócz tego chciałbym też dla was Streamować. Live stream to dla mnie najlepsza forma kontaktu z widzami. No i oczywiście grali byśmy razem w GTA!
Co jest do wymiany to procek i grafika.
Teraz z Waszą pomocą na pewno się to uda! No bo na kim może polegać twórca jak nie na wspierających go fanach?
W planach jest jeszcze zakup kamerki i lepszego mikrofonu, lecz najpierw postarajmy się ulepszyć jakość obrazu z gry, RAZEM! Dziękuję Wam za całe wsparcie!

O Autorze

Witaj Drogi Widzu!

Chcesz obejrzeć na prawdę dobry content? Serdecznie zapraszam na mój kanał! To co widzisz poniżej to tylko próbka tego co znajdziesz na kanale. Jeśli jesteś fanem serii Grand Theft Auto to na pewno znajdziemy wspólny język, no bo ja też jestem wielkim fanem GTA! Pieniądze zebrane na tej stronie w znacznej ilości zostaną przeznaczone na konkursy i Giveaway'e oraz na rozwój kanału. Nagrody jakie sobie zaplanowałem na tę chwilę to kluczyki do GTA na różne platformy oraz karty Shark(jeśli grasz to na pewno wiesz co to jest). Z czasem będzie tego więcej, w planach są nawet nagrody rzeczowe! Nie pozostaje mi więc nic innego jak zaprosić Cię na kanał!

Tutaj możesz zobaczyć jedne z moich częściej oglądanych filmów:

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi