Strefa Patrona:

1

patron

500 zł

miesięcznie

4500 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
103
miesięczne wsparcie
581
liczba patronów

  Jestem współzałożycielem strony Dom Świadomości , oraz założycielem kanału o tej samej nazwie, gdzie przekazuję wskazówki prowadzące do wyzwolenia z negatywizmu oraz odkrycia szczęścia w nas samych. Zapraszam do podróży w głąb siebie, do przejścia przez wszystko to co nas blokuje wprost do wolności.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
50 %
100%
osiągnięto 50%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
KAMERA / MIKROFON
Pierwszy cel, to profesjonalny mikrofon, kamera oraz statyw. Dzięki temu będę mógł nagrywać bardziej profesjonalne filmy. Filmy są przedstawieniem fundamentalnej wiedzy z zakresu rozwoju człowieka, duchowości, nowej psychologi. Okraszone profesjonalnym dźwiękiem i wysokiej jakości nagraniami będą mogły trafić do większej ilości osób. Poprzez to wzrasta możliwość niesienia pomocy, porady, by każdy z nas mógł odczuć pełnię i jedność ze światem.
0%
16 %
100%
osiągnięto 16%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2500 zł
DARMOWE WARSZTATY
Specjalnie dla was zorganizuję warsztaty w jednym z większych miast. Wstęp będzie darmowy. Na takim spotkaniu poruszymy bardzo ważne tematy z zakresu rozwoju człowieka. Odniesiemy się do naszego wewnętrznego celu, radzenia sobie z emocjami, myślami, odczucia pełni, radości i bycia TU I TERAZ czyli potęgi teraźniejszości. Nawiążemy również do odżywiania i zdrowego trybu życia.
0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4500 zł
KURS PRAKTYCZNA DUCHOWOŚĆ
Dzięki tej kwocie nagram profesjonalny kurs praktycznej duchowości i rozwoju człowieka, który zostanie wypuszczony oficjalnie na moim kanale. Będzie to potężny kurs, który pozwoli każdemu z was odkryć siebie, otworzyć się na życie, przejść przemianę i zacząć funkcjonować w inny sposób. Przyciągniecie do siebie miłość, radość. Będziecie mogli raz na zawsze wyrwać się z negatywnych schematów, ciągających was emocji. Pozwolicie dojść do głosu wyższej inteligencji w was i połączycie się z własnym źródłem. W kursie wyjaśnię dokładnie funkcjonowanie umysłu człowieka. Skąd bierze się całe nasze cierpienie i jak temu zaradzić. Dowiedzcie się wszystkiego o emocjach, prawdziwej duchowości oraz będziecie wstanie odpowiedzieć na wszelkie pytania egyzstencjalne. Otworzycie się na własną moc twórczą, radość i bezwarunkową miłość.
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9500 zł
REPORTAŻ/ DOKUMENT
Nakręcę profesjonalny reportaż o rozwoju duchowym, wewnętrznym człowieka. Odwiedzę najciekawsze postacie z całej polski zajmujące się tą tematyką. Będzie to piękny materiał, z potężną dawką wiedzy, która może przemienić każdego,która pomoże odkryć nam naszą własną naturę. Postaram się również o wypuszczenie reportażu w telewizji publicznej, by miał jak największą ilość odbiorców. Dokument będzie dostępny na kanale youtube
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500000 zł miesięcznie
brakuje 499500 zł
CENTRUM
Założenie centrum rozwoju człowieka :Dom Świadomości i Zdrowia. Każdy tutaj znajdzie swoją oazę spokoju, przemiany, zdrowia i radości. Będzie to profesjonalne centrum rozwoju człowieka. Osiedlone w pięknej malowniczej scenerii. Będą w nim prowadzone liczne warsztaty z zakresu praktycznej duchowości, rozwoju człowieka, zdrowia, naturalnego leczenia. Do centrum zatrudnimy ludzi całkowicie otwartych na swoje wnętrze, empatycznych i pełnych miłości. Będziemy nieść pomoc, wiedzę i radość. Planujemy prowadzić medytacje, wyciszenia, seminaria wykłady. W ośrodku będzie tylko zdrowa, ekologiczna żywność i kuchnia wegetariańska. Będzie to największe centrum rozwoju człowieka. Chcę, by wiedza, która daję zmianę, miłość i pokój mogła być dostępna dla każdego.

O Autorze

Każdy z nas przychodzi tutaj na świat , tworząc, odkrywając i doświadczając niezliczonych ilości rzeczy i uczuć. Jedną z zagadek do rozwikłania jest to dlaczego doznajemy cierpienia i jak odczuć prawdziwe szczęście.

- Po co w ogóle tutaj jesteśmy?

- Jaki jest nasz najgłębszy cel ?

- Jaki sens ma codzienna egzystencja i wszelkie relacje ze światem?

- Jak osiągać to czego pragniemy?

- Czym jest prawdziwa miłość ?

- Czym jest umysł, myśli ,emocje ?

- Co kryje się za słowem Bóg,

- Co chcą od tysiącleci przekazać mistycy, fiolozofowie, mędrcy, psycholodzy, nauczyciele duchowi oraz najwięksi myśliciele ?

 

Od zawsze chciałem odkryć wszelkei tajemnice życia, oraz to dlaczego człowiek musi cierpieć. Jak to wszystko rozwiązać ? Jak doznać wolności i spełnienia? Przechodząc przez psychiczne cierpienie oraz ogromną ilość doświadczeń i uczuć, dorpowadzając się do totalnego wycieńczenia i załamania nerwowego natrafiłem na wiedzę, która odmieniła wszystko. Odwiodła mnie ona od skończenia ze sobą i przedstawiła odpowiedzi na wszelkie nurtujące mnie pytania. Nie zdarzyło się to odrazu, a było to wewnętrznym procesem, wędrówką ku odkyciu siebie. Prowadzony przez największych myślicieli, nauczycieli duchowych, wyłaniały się moje najczarniejsze strony i to co tłumiłem przez lata. Nabywając umiejętność przechodzenia przez wszelkie emocje, rozumiejąc krok po kroku działanie mojego umysłu, rodziła się we mnie radość i nieokreślona wolność. Świadomość budziła się ze znu o formie, a ja jakby dopiero po tym zacząłem dostrzegać wspaniałość życia. Jabym narodził się na nowo, a ktoś sciągnął mi zasłony z oczu. Wskazówki te prowadzą do odkrycia mądrości i intelignecji, która drzemie w nas od zawsze. Została ona jednak przysłonięta z powodu wiary w słuszność wszystkich myśli naszego umysłu. Wraz z odkrywaniem radosnej głębi, poprawiała się moja jakość życia w świecie. Relacje z ludźmi stały się bardziej otwarte, skończyły się gry o władze, słuszność i zniknęło niepotrzebne osądzanie. Zacząłem słuchać innych i świata. Otwierały się przedemną niezliczone ilości perspektyw. Przestałem patrzeć tylko poprzez wąski pryzmat mojego ego. Odeszły wszelkie uzależnienia, wzrosła świadomość ciała i zdrowie mojego organizmu. Stwierdziłem, że jeśli tyle zmian obserwuję u siebie, mogę to przekazać dalej w formie nagrań. Stworzyłem więc kanał o nazwie Dom Świadomości, stronę na facebooku i bloga. Dzielę się tym co odkryłem przez ostatnie kilka lat. Jestem wdzięczny, że wiedza ta może pomóc innym poradzić sobie z najcieższymi problemami i dorpowadza do zrozumienia siebie. Moim marzenien jest to, aby ta wiedza mogła zostać posłana dalej. Wspierając moje działania, dokładasz część energii od siebie, a tym samym pomagasz innym w ich problemach oraz budowaniu lepszego świata. Wzrasta poprzez to świadomość ludzi, którzy mogą doznać głębokiego spełnienia, radości i w końcu mogą przestać żyć w strachu i cierpieniu. 

 

Wpadnij za tem na mój kanał, przeczytaj aktualne artykuły. Doświadcz tej wiedzy, zastosuj wskazówki i podaj dalej.

 

Wspierając moją działalność pomagasz w wzrastaniu świadomości na naszej planecie. Dzięki temu świat może się zmieniać, a my mamy szansę żyć w miłości i harmonii.

 

W przyszłości, razem z małżonką, która jest przyszłym naturoterapeutą, pasjnonującym się zdorwym odżywianiem i całościowym podejściem do zdrowia człowieka, pragniemy otowrzyć Centrum Rozwoju Człowieka. Przekazywać tam będziemy wiedzę prowadzącą do oświecenia i zrozumienia siebie. Prowadzone będą tam liczne warsztaty, seminaria, prelekcje, które pomogą wszystkim przejść najtrudniejsze chwile, rozwiązać problemy, odkryć swój potencjał i wewnętrzny spokój.

 

Ciągle nabywamy wiedzę z zakresu zdorwia człowieka. Pogłebiamy nauki z medycyny niekonwencjonalnej, a tym samym jesteśmy w stanie w przyszłości pomóc innym na najważniejszych płaszczyznach ich życia.

 

Więc jeśli chciałbyś mieć uczestnictwo w powstawaniu takiego centrum, oraz szerzeniu się najważniejszej wiedzy na planecie  dorzuć coś od siebie. Poniżej filmy z kanału, zapraszam do zapoznania się.

 

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z MOJĄ STRONĄ, GDZIE ZNAJDZIECIE WIĘCEJ INFO:

http://maciejzdebik.blogspot.com/

 

SEDNO PRZEKAZÓW I POCZĄTEK ZMIANY:

 

 

 

PO CO TU JESTEŚMY, JAKI JEST NASZ CEL ? :

 

 

ISTOTNA WSKAZÓWKA: O WDZIĘCZNOŚCI :

 

Jak być wdzięcznym, jak otworzyć się na przepływ życia ? ---->

 

 

MAŁA MEDYTACJA, PORANNY RYTUAŁ DLA KAŻDEGO:

 

 

PRAKYTKA W DORDZE DO PRACY : TRENING UMYSŁU

 

Praktykę medytacji możemy wykonać wszędzie gdzie jesteśmy, to świadoma samoobserwacja i zrozumienie. Nie potrzebujemy do tego specjalnego momentu, czy wyznaczonego czasu, wystarczy, że głęboko doświadczymy tego momentu w pełnej akceptacji i oddaniu. Wtedy za naszą pomocą życie tworzy cud.

 

 

 

JAK PORADZIĆ SOBIE Z LĘKIEM 

 

Chcesz dowiedzieć się czym naprawdę jest lęk psychiczny i jak sobie z nim poradzić ? 

 

 

 

AKCEPTACJA I ODCZUWANIE RADOŚC

 

Oto kilka cudownych wskazówek: 

 

 

 

ORAZ WIELE INNYCH FILMÓW NA KANALE....   POZDRAWIAM I ZAPRASZAM

 

 

 

 

 

 

 

 

                            

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                

                                                                                                             

      

                                                                                                                                   

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję z całego serca za wpłatę tej sumy energii, Dokładasz tę małą ,ale znaczącą część, która może przyczynić się do szerzenia cudownej wiedzy dalej. Dzięki temu, ludzie będą mogli przebudzić się do swojej własnej natury . Każda kwota zbliża nas do realizacji większych celów, a co za tym idzie? Docierania nauk dalej. Z wdzięczności wysyłam w twoją stronę miłość. Dodatkowo o patronach wpłacających tą kwotę wspomnę na comiesięcznym filmie, z podziękowaniami i specjalną medytacją i słowem wprost z wnętrza.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
W duchu wymiany energii we wszechświecie, gdzie wszystko płynie, podeślę Ci medytację z oddechem, nagraną przeze mnie . Będziecie mogli ją puszczać sobie w zaciszu swego domu. Wprowadzi was w spokój wewnętrzny, relaks i odprężenie. Doznacie przebłysku swojej prawdziwej natury.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Taki mały abonament dla tworzenia się szczęścia na ziemi. To tylko 20 zł, tak niewiele, a jak do wielu rzeczy może zostać użyte. Z wdzięczności za taką wpłatę otrzymasz specjalną medytację So - hum, oraz dodatkowo kilka wewnętrznych, duchowych wskazówek ku lepszemu życiu
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Twoja wpłata jest wspaniałą wiązką energii w świecie materialnym. W podzięce za ten dar, otwiera się przed Tobą możliwość dwóch sesji ze mną na skype do wykorzystania w dowolnym terminie. Dodatkowo specjalnie dla Ciebie przygotuję dwie medytacje, które będą wspaniałym narzędziem przemiany.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Jestem niezmiernie wdzięczny za tą wpłatę. Dostaniesz osobiste podziękowania na oficjalnej stronie Świadome Życie : Studio Zdrowia. Dodatkowo, aż trzy sesje na skype. Przygotuję dla Ciebie jeszcze unikatową medytację w ruchu, oraz specjalne nagranie, gdzie wyjaśnię podstawowe wskazówki ku wolności.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Cudownie. Wszechświat zwróci Ci z nawiązką za ten gest. Z okazji tego otrzymujesz możliwość aż, 5 sesji ze mną do wykorzystania. Sesje mogą być wykorzystane również przez osobę Ci bliską, która poszukuje pomocy, boryka się z nieszczęściem, problemami, albo szuka spełnienia siebie. Dodatkowo Otrzymujesz 3 medytacje w pliku mp3. Będziesz mógł je puszczać, w dowolnym momencie,a mój głos poprowadzi Cię do twego źródła. Również znajdziesz podziękowania imienne na jednym z moich filmów umieszczanych na kanale youtube.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 1
Twoja oddana energia naprawdę wiele znaczy. Dokładasz się do tworzenia NOWEJ ZIEMI, dzięki Tobie możliwe się staje przebudzenie ludzie i nastanie pokoju na naszej planecie. Z wdzięczności jestem dostępny dla Ciebie przez cały miesiąc. Możesz zadawać mi wiele pytań, umawiać się na rozmowy. Dostaniesz ogromną ilość uwagi i piękne wskazówki. Dodatkowo przez cały miesiąc podsyłam Ci inspirujące teksty, filmy, medytacje. Oczywiście twoje imię zabłyśnie na jednym z moich filmów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni