Irytujący Historyk

W Patronite od 10.08.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 70

liczba Patronów: 67

90 patronów
1 930 zł miesięcznie
65 305 zł łącznie

Żywa historia

2 000 zł

miesięcznie

96%

osiągnięto

70 zł

brakuje

Od lat zbieram skrawki nagrań, zdjęcia i historie ludzi dawno umarłych. Im więcej mam kasy, tym więcej mam czasu by kombinować, co tu jeszcze ożywić. Przy takim pułapie finansowania, to prawie jak druga praca, a to zobowiązuje do nieustawania w poszukiwaniach.

Wielki cel - film o legionach

20 000 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

18 070 zł

brakuje

Ten cel wisi na Patronite od początku zbierania funduszy. Przez te wszystkie lata odkładałem pieniądze które mi przekazywaliście. Jeździłem i kręciłem sceny do filmu dokumentalnego, który w pigułce pokaże historię Legionów Polskich. Teraz mam skromny kapitał, by zebrać ludzi i zadbać o rekwizyty oraz efekty do filmu. Jestem blisko końca i mam nadzieję, że na stulecie niepodległości w końcu wam go pokażę.

Bieżące potrzeby

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Przy takim wsparciu, nawet mimo natłoku pracy i innych obowiązków daję radę wycisnąć jeden film na tydzień, a raz na miesiąc-dwa pojechać gdzieś dalej i pokazać wam przedmioty bądź historie, które nie są powszechnie znane. Dzięki waszemu wsparciu kanał wciąż się rozwija, a jednocześnie nie muszę reklamować 1001 bibelotów by spłacić kamerę i nieszczęsne mikrofony ;)
Zostań Patronem