Kamila Bakalarczyk

W Patronite od 05.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2758

Liczba Patronów: 3505

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
30 miesięcznie
1 045 łącznie
Artystycznie, muzycznie, z pasją!
Tworzę, śpiewam i jestem pedagogiem wokalnym. Łączę swoją miłość do muzyki z edukacją. Dlatego zaczęłam prowadzić kanały : "Kamila Bakalarczyk" oraz "Śpiewające Studio".
Tutaj poznasz mój autorski repertuar, ukochane covery i zobaczysz jak dzielę się swoją pasją!

O Autorze

Wyobraźcie sobie niewielkie miasto i kilkuletnią dziewczynkę, marzącą o śpiewaniu, tworzeniu muzyki, występach na wielkich scenach i współpracy z popularnymi artystami. Niby prozaiczna historia, jedna z wielu, choć nie zawsze takie opowieści kończą się pięknym happy end'em.

Od lat mozolnie pracuję, by zrealizować swoje marzenia. Droga ta jest wyboista, trudna. Nic się nie dzieje z dnia na dzień. Najpierw szkoła muzyczna, lekcje śpiewu, na które biegałam za pierwsze zarobione pieniądze;schole, chóry, zespoły. Los trochę namieszał i ostatecznie stałam się trochę człowiekiem renesansu :) Jestem filologiem czeskim, managerem rozrywki, trenerem głosu - skończyłam studia emisji głosu w Warszawie, ale przede wszystkim jestem wokalistką:))) Mam na swoim koncie występy z bigbandami, zespołami rozrywkowymi, koncerty w kraju i za granicą. W ostatnich latach wspierałam swoim wokalem zespół Bracia i Krzysztofa Cugowskiego, śpiewałam w zespole Anny Wyszkoni, występowałam m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Top of the Top Festival, Przebój Lata RMF FM. Jestem właścicielką szkoły wokalnej "Śpiewające Studio Kamili Bakalarczyk" oraz certyfikowanym nauczycielem Międzynarodowego Stowarzyszenia Pedagogów Wokalnych Natural Voice Perfection. Cały czas rozwijam warsztat nauczycielski i wokalny. Zaczęłam tworzyć swój autorski materiał. Pierwsze piosenki jak " Więcej", znalazły się na listach przebojów lokalnych rozgłośni, pojawiły się także w Radio RAM oraz w Radiowej Trójce.

Na wszystko pracuję sama, ale muszę też kiedyś powiedzieć dość tej Zosi Samosi🤣. Dlatego jestem tutaj. Wierzę, że ktoś polubi moje działania i zechce wesprzeć moją twórczość. W końcu muszę spełnić marzenia tej dziewczynki z małego miasta :) Może chcesz mnie posłuchać?https://www.youtube.com/watch?v=8tpp9fqcusI


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł