Strefa Patrona:

Oborniki
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Zapaleniec biegający w 30kg zbroi z XVw, instruktor i zawodnik Dawnych Europejskich Sztuk Walki. Twórca filmów o walce bronią białą na YouTube.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Plan minimum!
Podstawowy cel budżetowy - dzięki jego osiągnięciu sfinansuję część bazowych kosztów swojej działalności!
Dziękuję za wsparcie!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2500 zł
No to jazda!
Przekroczenie tego progu pozwoli mi co najmniej 1 raz w miesiącu jeździć z moją zbroją na zawody biegowe czy na turnieje DESW. Będę mógł je dla Was nagrywać i na bieżąco je dla Was recenzować.
Pozwoli mi łatwiej inwestować w rozwój klubu poprzez zakupy nowego sprzętu do DESW i recenzowanie go dla Was abyście wiedzieli czy warto na niego wydawać wasze ciężko zarobione pieniądze.

Choć filmy będą dostępne dla wszystkich, Patroni zobaczą je pięć dni wcześniej!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 5000 zł
Film Szkoleniowy DESW
Po osiągnięciu tego progu będę mógł zmodernizować swój czas pracy i zapewnić sobie i Wam bardziej przewidywalną, rytmiczną publikację materiałów szkoleniowych!
W tym momencie będę mógł poświęcić się nagraniu profesjonalnego filmu będącego kompendium walki Długim Mieczem który będę nagrywał w historycznych lokalizacjach naszego malowniczego kraju.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 10000 zł
Podbijamy Świat!
Osiągnięcie tego progu pozwoli mi komfortowo skupić się na prowadzeniu klubu, bieganiu w zbroi w najciekawszych miejscach na świecie i startowaniu w międzynarodowych prestiżowych turniejach DESW w europie i Stanach Zjednoczonych.

Jako bonus za osiągnięcie tego celu, zrealizuję w serię filmów o grupach DESW na całym świecie które będę odwiedzał aby walczyć z szermierzami którzy tam trenują. Zachęcę też swoich patronów do wybierania klubów które mam odwiedzić.

O Autorze

Czołem!

Nazywam się Marek Helman i od 2001 roku uprawiam Dawne Europejskie Sztuki Walki (DESW). Nauczam walki długim mieczem, tłumaczę i interpretuję średniowiecznie traktaty o walce bronią białą. Jestem drużynowym zdobywcą pucharu świata federacji IFHEMA oraz srebrnym medalistą walki na rapiery.

Rozwijanie tej pasji przez ostatnie 15 lat udowodniło mi, że znalezienie sponsorów na zakup kosztownego sprzętu ochronnego, mieczy, czy wyjazd na zawody jest praktycznie niemożliwy. W końcu walka mieczem czy szablą to nie piłka nożna. Inwestowałem więc swoje środki zarówno w wynajmowanie sali, zakup sprzętu dla początkujących czy wyjazdy na zawody.

Postanowiłem zmienić swoje podejście, zakupiłem replikę zbroi płytowej z XVw i zacząłem przygotowywać się do biegów. Obecnie przygotowuję się do Formoza Challenge gdzie nie tylko będę musiał przebiec w zbroi dystans 10km ale także pokonać zestaw przeszkód, jak ściany, tunele, obłocone wzniesienia...

Dodatkowo będę podejmował kolejne coraz trudniejsze wyzwania, publikował treści związane z walką bronią białą, obalał mity które narosły dookooła mieczy i rycerstwa.

Chcę, by pieniądze zebrane przez Patronów przeznaczone zostały na rozbudowę mojejgo klubu sportowego, zakup i renowację sprzętu, prace nad kolejnymi matriałami filmowymi. 

Chcę zapewnić Wam regularność publikacji, zwiekszyć skalę obecności mojej w Internecie. Jednocześnie prowadzić bloga o przygotowaniach do biegu w zbroi, czy internetowych kursach walki bronią białą, kręcić filmy w ciekawych lokalizacjach wyzywać na pojedynki szermierzy z różnych części świata. 

Potrzebuję do tego Waszego wsparcia!

Zapraszam do objęcia mnie patronatem. To dla mnie bardzo ważny moment, Wierzę, że rozpoczynam dziś nowy okres dla popularyzacji DESW. Dziekuję Wam wszystkim!

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
Dziękuję za Twoje wsparcie! Jest ono dla mnie bardzo ważne, pomoże mi w działaniu, a przy okazji jak mnie spotkasz i przyznasz ze jesteś moim patronem to przybijemy razem piątkę!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
Jeszcze raz dziękuję za Twoją pomoc! Twoje nazwisko czy ksywka pojawi się na mojej stronie www.fechtschule.pl na liście patronów.
Dodatkowo dostaniesz zawczasu informację gdzie pojawię się aby biegać w zbroi, na zawody czy warsztaty aby spokojnie móc porozmawiać przed eventem czy strzelić wspólną fotę.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
No teraz to się popisałeś!
w zamian w zbliżającym odcinku o walce bronią białą czy o biegach w zbroi umieszczę informację o patronach z tego poziomu. Dodatkowo ten próg zawiera nagrody z progów 5zł i 10zł.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
Zostajesz oficjalnym Sponsorem!
Poza nagrodami z niższych progów Twoje nazwisko lub ksywka zostaną wpisane na listę sponsorów na mojej stronie www.fechtschule.pl oraz w opisach moich fanpage na Facebooku.
Dostaniesz także dyplom z podziękowaniem za Twoje wsparcie który będziesz mógł powiesić w swojej firmie lub w domu.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 0
To jakieś szaleństwo!
Ale skoro tak bardzo zależy ci na rozwoju DESW czy jesteś fanem biegania w zbroi, to możesz zadać mi temat który chcesz abym poruszył w filmach o walce bronią białą, lub dać mi zadanie które będę musiał wykonać w zbroi (oczywiście bez przesady).
Poza tym dostaniesz także nagrody z niższych progów.
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 15
Musisz być pasjonatem DESW!
w zamian będziesz mógł wziąć udział w specjalnych warsztatach które będę organizował dla moich sponsorów i odbyć trening walki bronią białą w kameralnym gronie (2-3 osób) w mieście w którym akurat będę ze względu na planowany event,
Dodatkowo otrzymasz wszystkie nagrody z niższych progów.
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Oficjalnie stałeś się moim Mecenasem!
Twoje nazwisko, ksywka, nazwa firmy czy logo pojawią się na banerze w moim klubie, na wszystkich materiałach wideo z biegów oraz filmach szkoleniowych z walki bronią białą.
Niczym średniowieczny książę obsypujący złotem swojego rycerza otrzymasz dostęp do tajnej wiedzy swojego championa. Przygotuję dedykowany dla Ciebie kurs wideo który będę uzupełniał raz w tygodniu o nowy materiał do ćwiczeń.
Próg ten zawiera również wszystkie materiały z poprzednich progów.
Zostań patronem

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz