Strefa Patrona:

12

patronów

265 zł

miesięcznie

2095 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
189
miesięczne wsparcie
178
liczba patronów

  Czołem Ojczyźnie! Jestem instruktorem i zawodnikiem Dawnych Europejskich Sztuk Walki. Twórcą filmów o walce bronią białą na YouTube. Ostatnie 16 lat swojego życia poświęciłem studiowaniu, trenowaniu i nauczaniu walki mieczami, długimi nożami czy bronią drzewcową. Obecnie moim celem jest odtworzenie "Sztuki Krzyżowej" walki polską szablą.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
26 %
100%
osiągnięto 26%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 735 zł
Plan minimum!
Podstawowy cel budżetowy - dzięki jego osiągnięciu sfinansuję część bazowych kosztów swojej działalności!
Dziękuję za wsparcie!
0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2235 zł
No to jazda!
Przekroczenie tego progu pozwoli mi co najmniej 1 raz w miesiącu jeździć na turnieje DESW. Będę mógł je dla Was nagrywać i na bieżąco je dla Was recenzować.
Pozwoli mi łatwiej inwestować w rozwój klubu poprzez zakupy nowego sprzętu do DESW i recenzowanie go dla Was abyście wiedzieli czy warto na niego wydawać wasze ciężko zarobione pieniądze.
Będę mógł poświęcić także więcej czasu na przygotowanie kursów online (tłumaczeń, interpretacji i materiałów wideo).

Choć filmy będą dostępne dla wszystkich, Patroni zobaczą je pięć dni wcześniej!
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4735 zł
Film Szkoleniowy DESW
Po osiągnięciu tego progu będę mógł zmodernizować swój czas pracy i zapewnić sobie i Wam bardziej przewidywalną, rytmiczną publikację materiałów szkoleniowych!
W tym momencie będę mógł poświęcić się nagraniu profesjonalnego filmu będącego kompendium walki Długim Mieczem który będę nagrywał w historycznych lokalizacjach naszego malowniczego kraju.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9735 zł
Podbijamy Świat!
Osiągnięcie tego progu pozwoli mi komfortowo skupić się na prowadzeniu klubu, regularnym publikowaniu materiałów szkoleniowych, nagrywaniu filmów i startowaniu w międzynarodowych prestiżowych turniejach DESW w europie i Stanach Zjednoczonych.

Będę przeprowadzał regularne warsztaty walki bronią białą w barwnych lokalizacjach wybranych specjalnie dla moich patronów.

Jako bonus za osiągnięcie tego celu, zrealizuję serię filmów o grupach DESW na całym świecie które będę odwiedzał aby prowadzić z nimi warsztaty i walczyć z szermierzami którzy tam trenują. Zachęcę też swoich patronów do wybierania klubów które mam odwiedzić.

O Autorze

Czołem!

Nazywam się Marek Helman i od 2001 roku uprawiam Dawne Europejskie Sztuki Walki (DESW). Nauczam walki długim mieczem, kordem (Dussack), rapierem, szablą wczesną i późną wojskową, sztyletami, kijem i halabardą, tłumaczę i interpretuję średniowiecznie traktaty o walce bronią białą. Jestem drużynowym zdobywcą pucharu świata federacji IFHEMA oraz srebrnym medalistą w kategorii rapiera.

Rozwijanie tej pasji przez ostatnie 16 lat udowodniło mi, że znalezienie sponsorów na zakup kosztownego sprzętu ochronnego, mieczy, czy wyjazd na zawody jest praktycznie niemożliwy. W końcu walka mieczem czy szablą to nie piłka nożna. Inwestowałem więc swoje prywatne finanse zarówno w wynajmowanie sali, zakup sprzętu dla początkujących szermierzy czy wyjazdy na zawody.

Postanowiłem rozpocząć prace nad internetowym kursem walki bronią białą. Pierwsze wpisy i tłumaczenia już pojawiły się na stronie mojego klubu. Poza tłumaczeniami nagrywam także filmy szkoleniowe w których prezentuję interpretacje wybranych technik czy kombinacji.
Poza pracą nad samymi sztukami walki podejmuję różne wyzwania, jak biegi w 30kg średniowiecznej zbroi płytowej.

Dodatkowo będę podejmował kolejne coraz trudniejsze wyzwania, publikował treści związane z walką bronią białą, obalał mity które narosły dookooła mieczy i rycerstwa.

Chcę, by pieniądze zebrane przez Patronów przeznaczone zostały na rozbudowę mojejgo klubu sportowego, zakup i renowację sprzętu, prace nad kolejnymi matriałami filmowymi. 

Chcę zapewnić Wam regularność publikacji, zwiekszyć skalę obecności mojej w Internecie. Jednocześnie prowadzić internetowy kurs walki bronią białą, kręcić filmy w ciekawych lokalizacjach wyzywać na pojedynki szermierzy z różnych części świata czy prezentować relacje z przygotowań do biegów w zbroi, czy samych startów.
Potrzebuję do tego Waszego wsparcia!

Zapraszam do objęcia mnie patronatem. To dla mnie bardzo ważny moment, Wierzę, że rozpoczynam dziś nowy okres dla popularyzacji DESW. Dziekuję Wam wszystkim!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękuję za Twoje wsparcie! Jest ono dla mnie bardzo ważne, pomoże mi w działaniu, a przy okazji jak mnie spotkasz i przyznasz ze jesteś moim patronem to przybijemy razem piątkę!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 8
Jeszcze raz dziękuję za Twoją pomoc! Twoje nazwisko czy ksywka pojawi się na mojej stronie www.fechtschule.pl na liście patronów.
Dodatkowo dostaniesz zawczasu informację gdzie pojawię się aby biegać w zbroi, na zawody czy warsztaty aby spokojnie móc porozmawiać przed eventem czy strzelić wspólną fotę.
Po 12 miesiącach patronatu dostaniesz ode mnie T-shirt patrona z wizualizacją walczących szermierzy.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 2
No teraz to się popisałeś!
w zamian w zbliżającym odcinku o walce bronią białą czy o biegach w zbroi umieszczę informację o patronach z tego poziomu. Dodatkowo ten próg zawiera nagrody z progów 5zł i 10zł.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Zostajesz oficjalnym Sponsorem!
Poza nagrodami z niższych progów Twoje nazwisko lub ksywka zostaną wpisane na listę sponsorów na mojej stronie www.fechtschule.pl oraz w opisach moich fanpage na Facebooku.
Na tym progu już po 6 miesiącach patronatu dostaniesz ode mnie T-shirt patrona z wizualizacją walczących szermierzy
Dostaniesz także dyplom z podziękowaniem za Twoje wsparcie który będziesz mógł powiesić w swojej firmie lub w domu.
Zostań patronem
120 zł / miesiąc
patroni: 1
Mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, masz ochotę i możliwości aby regularnie trenować szermierkę historyczną na szable.
W ramach tego progu dostajesz możliwość uczestniczenia w treningach "Sztuki Krzyżowej" dwa razy w tygodniu.
W ramach tego progu na zajęciach dostajesz także dostęp do sprzętu ochronnego oraz broni niezbędnych do treningu.
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś pasjonatem Dawnych Europejskich Sztuk Walki, chcesz podnosić swoje umiejętności uczestniczyć w profesjonalnych szkoleniach. W twoim mieście nie ma jednak klubu DESW, może jest klub do którego uczęszczasz ale chciałbyś mimo wszystko zdobywać dodatkowe umiejętności. Ten próg jest dla Ciebie!
Jeżeli zostaniesz moim Patronem w ramach tego progu, to dostaniesz możliwość uczestniczenia w warsztatach Szermierki Historycznej. Warsztaty odbywają się raz w miesiącu w soboty. Organizuję je w Poznaniu zarówno dla osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych.
Zostań patronem
400 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, masz ochotę i możliwości aby regularnie trenować szermierkę historyczną na szable, miecze lub rapiery...
W ramach tego progu dostajesz możliwość uczestniczenia w czterech godzinnych indywidualnych lekcjach miesięcznie.
W ramach tego progu na zajęciach dostajesz także dostęp do sprzętu ochronnego oraz broni niezbędnych do treningu.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni