Karol Wąsowicz

W Patronite od 24.08.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
510 zł łącznie

Nagranie nowego singla pt. "Autystycznie"

100 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Taką kwotę potrzebuję, aby nagrać singiel "Autystycznie" promujący moją drugą alternatywną płytę.

Chciałbym podzielić się tym kawałkiem z większą ilością osób. Pragnę zainwestować w drugą, tym razem profesjonalnie nagraną płytę tyle pieniędzy ile to będzie potrzebne. Nie chciałbym oszczędzać na premierowym singlu ani na jakimkolwiek innym z nowej płyty.

Ale o czym jest piosenka o tytule "Autystycznie" ?

Piosenka opowiada o miłości i o tym, że każdy czasem czuje się jak autystyk - nie tylko w miłości, ale także w życiu. Zamykamy się na świat żyjąc we własnej rzeczywistości. Tak samo przez niespełnioną miłość można zamknąć się w sobie i nie szukać nowego uczucia. Ten singiel opowiada o głęboko skrywanych uczuciach każdego z nas i pokazuje, że czasem trzeba powiedzieć "nie" i walczyć o miłość i o lepsze życie.

Teledysk do piosenki pt. "Autystycznie"

290 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

To kwota jaką potrzebuje do nagrania teledysku do piosenki "Autystycznie"

Jestem w trakcie pisania scenariusza do teledysku. Chciałbym, żeby mój pierwszy profesjonalnie nakręcony teledysk był niepowtarzalny i ściśle odwzorowywał przekaz piosenki. Tak jak wspomniałem w celu o nagraniu tej piosenki, nie chcę na niczym oszczędzać, ponieważ jestem zdania, że przesadną oszczędność widać na twórczości. Moim marzeniem jest, żeby w teledysku wystąpiły autystyczne dzieci, jednak jak wiemy jest to niezbyt możliwe. Dzieci z autyzmem przyzwyczajają się do ludzi i do rutyny, a każda osoba z zewnątrz to szok dla takiego dziecka, na co nie chciałbym je narażać. Mam jednak inną wizję teledysku również.

Moim patronom obiecuję opowiedzieć o moich planach odnośnie scenariusza.

Nagranie drugiego singla pt. "Pin"

500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Pin to kawałek o skrywanych uczuciach, które są jak tytułowy pin, zna je tylko posiadacz karty! Utwór ten jest rockowym pożegnaniem się z miłością. Przyszedł czas, by zamknąć pewien etap w życiu i zacząć nowy z czystym kontem. Trzeba spłacić kredyt pocałunków, debet uścisków i założyć lokatę z nową osobą.

Pin to także pewnego rodzaju katharsis dla mnie. Po napisaniu tego utworu, zostawiłem za sobą całą moją przeszłość. Czasem trzeba przerwać toksyczną relacje z kimś, kto "skupia się tylko na chwilówkach". Podejrzewam, że wśród moich znajomych także znajdują się takie osoby. Może również Ty jesteś w takiej sytuacji.

Jeśli będziesz moim patronem, będziesz miał dostęp przedpremierowo do piosenki!

Zostań Patronem