Klaudia Stawiarska

W Patronite od 25.09.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
60 łącznie

Wsparcie rozwoju bloga i kanału na YouTube

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Kwota 1000 zł miesięcznie będzie stanowiła realne wsparcie moich zasobów, czasu, energii i pieniędzy, znacznie przyczyniając się do rozwoju moich działań w sieci i dalszego edukowania w tematach, w których mam największą wiedzę i doświadczenie.

Regularne Live’y w Social Mediach

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Kwota 2000 zł będzie dla mnie ogromnym wsparciem, przy jeszcze szerszym szerzeniu treści na moich kanałach w sieci. Osiągając ten cel, będę mogła co tydzień w piątki o 20:00 prowadzić live’y w cyklu “Jak skutecznie działać online, by rozwijać swoje dodatkowe lub główne źródła dochodów”.. Przede wszystkim chciałabym prowadzić live’y, na interesujące Was tematy (biznes, marketing, rozwój osobisty) oraz dalej aktywnie tworzyć bloga, kanał na YouTube oraz grupę wsparcia na FB Buduj Biznes Profesjonalnie.

Szkolenia i Darmowe ebooki

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Osiągając cel 5000 zł miesięcznie, zdecydowanie będę mogła poświęcać więcej czasu moim kanałom w sieci. Co tydzień na moim blogu będą pojawiały się proste przewodniki, w postaci PDF do pobrania w temacie rozwijania biznesu w sieci. Również na moim kanale YouTube będą pojawiały się szkolenia i tutoriale dotyczące skutecznego marketingu i sprzedaży online. Patroni będą mogli podpowiadać tematy i zadawać pytania po webinarze.

Osiągając ten cel, chciałabym zatrudnić jedną osobę (lub nawet dwie), która zajmie się montażem filmów, pomocą w administracji, odpowiadaniu na maile, moderowaniu społeczności, oraz pomaganiu mi w researchu. Dzięki temu będę miała więcej czasu na tworzenie contentu oraz nowych kursów i szkoleń.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mariola  Haraszkiewicz
Mariola Haraszkiewicz
Próg: 10 zł
Anita Zielke
Anita Zielke
Próg: 10 zł
Katarzyna Rejmonciak
Katarzyna Rejmonciak
Próg: 10 zł